Kategoriler
Teknoloji Haberleri

Apple bugün yeni ürünlerini tanıtacak

Apple bugün düzenleyeceği etkinlikte yeni ürünlerini tanıtacak. Geçtiğimiz Ağustos ayında Apple tarafından yeni ürünlerin tanıtılacağı tarihin duyurusu yapılmıştı. Herkes tarafından merakla beklenen o gün geldi. Peki bugün hangi yeni ürünler saat kaçta tanıtılacak ? Bugün merakla beklenen ürünlerin başında iPhone modelleri geliyor. Ancak tanıtım bununla sınırlı olmayacak.

iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone Xr ‘ın Tanıtımı Yapılacak

Tanıtım etkinliğinde görücüye çıkacak modellerin isimleri de belli oldu. Apple iPhone modellerine üç yeni ürün daha eklemiş oldu. Bunlardan bir tanesi iPhone Xs modeli. Geçtiğimiz yıl çıkan iPhone X modelinin geliştirilmiş modeli olarak kullanıcılara sunulacak. Modelin yine 5,8 inçlik bir ekranla gelmesi bekleniyor.

iphone-xs-modeli-goruntuleri

iPhone Xs Max modeli ise en büyük modellerden biri olacak. Yaklaşık olarak 6,5 inç boyutlarında olması bekleniyor. Eğer bu büyüklükte olursa akıllı telefon pazarının en büyük modeli olmuş olacak. Şu anda Samsung Galaxy Note 9’un büyüklüğünün ise 6,4 inç olduğunu belirtmekte fayda var.

 
iPhone Xr modelinin ise uygun fiyatlı olacağı yönünde söylentiler var. Modelin ekran büyüklüğünün 6,1 inç olacağı düşünülüyor. Ayrıca bu modelin LCD ekran ile geleceğini söylemek gerek.  Üç model hakkında ki beklentiler bu şekilde. Bugün itibari ile yeni modellerin hangi özelliklere sahip olduklarını öğrenmiş olacağız.

Apple Watch Series 4 ve  AirPods 2 ‘de Tanıtılacak

Yine geçtiğimiz ay içerisinde Apple Watch Series 4 ‘ün görüntüleri olduğu iddia edilen bazı görseller basına sızdırılmıştı. Yeni gelecek modeli eski modeller ile karşılaştırdığımızda daha büyük bir ekrana sahip olduğu ortaya çıkıyor. Tanıtımı yapılacak Watch serisinde ne gibi geliştirmeler yapıldı merak ediliyor.

AirPods 2 hakkında ise yine bazı haberler medyada yer bulmuştu. Yenilenecek olan modelin suya dayanıklı olması ve Siri kullanımı gibi yeni özelliklere sahip olması bekleniyor. AirPower ‘ın daha önce tanıtımı yapılmıştı. Ürünün bu etkinlikten sonra satışa çıkması bekleniyor. Bildiğiniz gibi ürün Apple cihazlarını kablosuz bir şekilde şarj edebiliyor.

Bugün Türkiye saati ile 20:00‘da başlayacak olan tanıtımda yeni ürünlerin detaylarını öğrenmiş olacağız. Etlinlik Apple’ın Twitter hesabı üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Apple’ın özellikle iPhone modellerinde getireceği yenilikler dünya genelinde en çok merak edilen konular arasında. Tanıtım sonrası çıkacak olan modeller ile ilgili bilgileri detaylı olarak sizlerle paylaşacağız.

 

“Apple bugün yeni ürünlerini tanıtacak” için bir yanıt

Herkes Apple’dan büyük yenilikler bekliyor. Bakalım beklentiler karşılanacak mı ? Umarız Apple bu sefer bizleri yanıltmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir