Kategoriler
Sosyal

NASA Bir İlk Yaparak 70 Yılına Özel Test Uçuşlarını Yayınladı

NASA Bir İlk Yaparak 70 Yılına Özel Test Uçuşlarını Yayınladı. NASA, uzun yıllardır hizmet verdiği sektörde kuruluşundan bugüne kadar olan süreçte iyi çalışmalara imza attı. Kuruluş yıldönümü olan NASA, 70 yıllık tecrübe ve bilgi ile önemli gelişmelere katıldı. Pek çok falsoyet alanı olan NASA çeşitli uçuşlar ve test sürüşleri yaparak kendini geliştirme politikası izleyerek uzun yıllar boyunca üstün bitme tecrübe edindi. 70. Yıl şerefine hazırladığı test uçuşlarını kendi büyük ilgi gördü. İlgi gören uçuşlarda son derece profesyonel videolara yer verildi. YouTube üzerinden yayınlanan ve NASA kuruluşu için son derece önemli olan sürüşler dikkatle takip edildi. Son 70 yıl baz alınarak yapılan çalışmalarda önemli videolar paylaşıldı.

Ucuşların Videoları YouTube’da!

NASA federasyonu son 70 yılın analizini yaparak önemli ve gizli olan test sürüşlerini açığa çıkardı. Test sürüşleri oldukça ilgi görürken, şaşkınlık ve hayretle izlendi. Yüklenmeden sonra büyük tıklanma alan uçuşlarda profesyonel ve etkileyici sürüşlere yer verildi. Dijital veritabanı sayesinde oldukça etkileyici bir çalışma yapan kuruluş, tecrübesi ve profesyonelliğini konuşturdu. Sürekli yeni video ekleyen kuruluş, bütün hızlı uçuş tekniklerini youtube üzerinden yayınladı. YouTube üzerinden yayınlanan test ve gizli uçuş görüntüleri her dakika yenilerek bir yenisi daha ekleniyor. İzleyiciler tarafından büyük bir dikkatle takip edilen videolar yenisi yüklendikçe daha fazla ilgi görüyor. Yavaş yavaş yayınlanan videolar 70 yıl tecrübesi ve geçmişini gözler önüne seriyor.

YF-12 Hızına Hayran Bırakıyor!

Dev uçuşlara sahne olan videolar hız güç ve ayrıcalığı üzerinde taşıyor. Çeşitli hareketler ve sürüşlerle YF-12 büyük ilgi görüyor. Hız rekorunu aşan ve rekortmen ilan edilen uçak oldukça kaliteli videosu ile hayrete düşürüyor. Profesyonelliği konuşturan YF-12 tıpkı, SR-71 gibi dev hız gücüne dayanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir