Kategoriler
Sosyal

Linkedin CEO’sundan Çalışanına Sürpriz

Linkedin’in CEO’su olan Jeff Weiner ile fotoğraf çektirmek isteyen çalışanı arasında ilginç  olaylar yaşandı. Linkedin Çalışanı olan Mariah Walton, patronu ile fotoğraf çekilmek istiyordu. Ancak uzun zamandır bu şansı yakalayamadı. Walton tatile çıkmadan önce Linkedin CEO’su olan Jeff Weiner’ın ofise geleceğini öğrendi.
Olayın buraya kadar olan kısmı her şey normal. Ancak Walton patronu ile fotoğraf çektiremediği için üzgün olduğunu anlatan bir not yazdı ve fotoğraf ile birlikte bilgisayar ekranına yapıştırdı. Tatile çıktığında ise ofise gelen patronu notu ve fotoğrafı görünce ona sürpriz yapmak istedi. Walton Weiner’ın masasında fotoğrafı ve bıraktığı not ile öz çekim yaparak çalışanına gönderdi.
Mariah Walton patronuna bıraktığı notta “Sizinle tanışmak istiyordum ancak tatile gitmem gerekiyor ve bu yüzden çok üzgünüm. 3 bucuk yıldır analist olarak çalışıyorum, bunun 2 yılı dağ manzarası ile geçti ve şuan Bhavani’de bir baraj ekibini yönetiyorum. Gördüğün masanın sahibi benim ve her Cuma projeler üzerinde çalışıyorum. Dublinde geçirdiğin zaman içinde eğlenmen dileğiyle. (Meksika yemeklerinden uzak durmalısın.) ” dedi.
Buna istinaden Jeff Weiner ise bir öz çekim ile çalışanına jest yaptı. Böylelikle ilginç diyaloglar ortaya çıkmış oldu. Walton ise patronunun gönderdiği fotoğrafı Linkedin hesabından paylaştı. Gönderi yaklaşık olarak  4 bin beğeni ve 500 yorum aldı. Bu arada Linkedin CEO’su en iyi CEO’lar arasında 35. sırada yer alıyor.
Kaynak : http://www.webtekno.com/linkedin-ceo-su-calisanina-surpriz-yapti-h36462.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir