Kategoriler
Oyun

Yarın Birbirinden İddialı Oyunlar Raflarda Yerini Alacak !

Yarın büyük merakla beklenen, oldukça iddialı iki oyun satışa çıkıyor. Bu oyunlar Sniper Ghost Warrior 3 ve Outlast 2…

Oyun dünyasına sık sık yeni oyunlar gelmekle birlikte bazı oyunlar oldukça ünlü, sevilen serilerin devamı niteliklerinde olduğundan yarışa adeta 1-0 önde başlıyorlar. İşte Outlast 2 ve Sniper Ghost Warrior 3 oyunları için de aynı şey söz konusu. İki oyun da dünyaca ünlü yapımcılar tarafından ünlü serinin devamı niteliğindeki projeler olarak karşımıza çıkıyor. Ve çıkış tarihleri tam da yarın ! Hem Sniper Ghost Warrior 3 oyunu, hem de Outlast 2 oyunu 25 Nisan 2017’de raflarda yerini alacak .  Oyunları ünlü sanal mağazalardan indirimlerle de edinebilirsiniz. Ancak ilk günlerde fiyatlarının yüksek olması kuvvetle muhtemel. Yine de oyunların tiryakileri sanal mağazalara akın edecektir diye düşünüyoruz.

Outlast 2 oyunu, bilindiği üzere ünlü Outlast serisinin ikinci korku oyunu olarak karşımıza çıkacak. Yarın oyuna çok yoğun bir ilginin olması bekleniyor. Yayınlanan görseller, tanıtımlardan da gerçekten de bizi kaliteli bir yapımın beklediğini ifade edebilirim. Bu arada Outlast 2 ile ilgili sistem gereksinimleri de açıklanmıştı ve bu sistem gereksinimlerini daha önce sizlere bir haberimizde açıklamıştık. Söz konusu haberi sitemizden inceleyebilirsiniz.

SNİPER GHOST WARRİOR SERİSİNE YENİ ÜYE

Sniper Ghost Warrior serisinin yeni üyesi olan Sniper Ghost Warrior 3 ile ilgili olarak da sık sık yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Sniper Ghost Warrior serisi her ne kadar popüler bir seri olsa da aslında Sniper Ghost Warrior 2 oyunu çok fazla eleştiri almıştı. Ve bu durum da serinin devam edip etmeyeceği konusunda bazı şüpheleri beraberinde getiriyordu. Ancak oyunun yapımcısı seriyi devam ettirme konusunda oldukça kararlı ve Sniper Ghost Warrior 3 oyunu ile ilgili şuana kadar yayınlanan görsellere göre bu kez Sniper Ghost Warrior serisine çok sağlam bir üye katılıyor diyebiliriz. Bu versiyon gerek grafiksel anlamda, gerekse oynanış anlamında oldukça tutulacak gibi.

Sniper Ghost Warrior 3 oyununda Rusya sınırlarına yakın bir bölgede görev yapmakta olan karakterimiz, Gürcistan sınırlarında bulunan iç savaşta kilit bir rol oynayacak. Gürcistan’ın içerisinde bulunduğu yoğun iç savaşta yöneteceğimiz karakter Amerikalı bir keskin nişancı olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir