Kategoriler
Oyun

Warcraft 3 Hayranlarına Müjdeli Haber Geldi

Birçok ünlü oyunun yapımcısı olan Blizzard, en ünlü oyun firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Daha önce piyasaya sürülen birçok oyunda başarı elde eden yapımın, bu noktada en başarılı yapımı ise Warcraft 3 olarak karşımıza çıktı. Strateji temelli oyunlardan biri olan Warcraft 3, elde ettiği geniş oyuncu kitlelerini her ne kadar koruyamamış olsa da hala yapımın ciddi bir oyuncu kitlesi olduğunu söylemek gerekiyor. Bu durumun farkında olan yapımın ise sonunda sadık oyuncuları için özel bir adım atacağı ortaya çıktı. Hemen konunun detaylarına geçelim.

Warcraft 3 Oyunu Yeniden Mi Tasarlanıyor?

Blizzard’ın oyuncuları heyecanlandıran adımı, Warcraft 3 oyunu için yeni açtığı test sunucusu oldu. Oyunun sunucularından tamamen farklı olarak açılan yeni test sunucularının içerisinde oyun hakkında özel çalışmaların yapıldığı belirtiliyor. Oyunun içerisinde nasıl değişiklikler yapılacağı konusunda ise test sonuçları açıklanmadığı için bir bilgi bulunmuyor. Sadece şunu söylemek mümkün, yapımın oyunu özel olarak ele aldığını görüyoruz. Warcraft serisi için yapılacak olan iyileştirmenin ise özel bir grafik güncellemesi olması bekleniyor. Daha önce Remastered sürümlerini yayınlayan ve diğer birçok oyunun da HD paket güncellemeleri yayınlanan yapımın, şimdi ise bu oyunu için özel bir güncelleme yayınlamaya hazırlandığı belirtiliyor.

Söz konusu güncelleme sonrasında kullanıcıların Warcraft 3 oyunu içerisinde grafik iyileştirmeleri alması olası. Yine bu oyun içinde özel bir HD paket güncellemeleri yapılacağı konuşuluyor. Sunucu üzerinde yapılan testlerin ise önümüzdeki ay içerisinde yayınlanması gündemde. Yeni güncellemenin yayınlanmasından sonra grafik paketi konusunda çok daha fazla bilgi elde etmenin de mümkün olacağını düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir