Kategoriler
Oyun

Ve Friday the 13Th Game Oyunu Çıkış Tarihi Netleşti

Oyun dünyasından yeni bir gelişmeyi daha sizlerle buluşturuyoruz. Merakla beklenen Friday the 13Th Game isimli oyunun çıkış tarihi ortaya çıktı. 

Bilindiği üzere 13.Cuma, film olarak korku ve gerilim tadında çok önemli, keyifli bir filmdi. Aynı zamanda 13.Cuma’nın oyun dünyası için bir oyunu da piyasaya sürülmüştü. Elimize ulaşan bilgilere göre şimdi de 13.Cuma’nın yeni bir oyunu daha çıkıyor ve çıkış tarihi de resmiyet kazandı. Oyunun 26 Mayıs 2017 tarihinde satışa sunulacağı öğrenildi.

FİYATI NE KADAR OLACAK ?

Elimize ulaşan bilgiye göre Friday the 13Th Game, 40 Dolar fiyat etiketi ile oyuncularla buluşacak.  Oyunun hem konsollar için, hem de PC için çıkacağının da altını çizelim.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ NASIL ?

Oyunun sistem gereksinimleri de açıklanmıştı. Buna göre oyunu oynamak  isteyenlerin en az Windows 7 işletim sistemine, en az 2.0 Ghz çekirdek hızına sahip 64 Bit işlemciye, 8 GB RAM’e, 2 GB Vram’e sahip Diretcx 11 destekli grafik kartına, 10 GB boş depolama alanına sahip olması gerekecek.  Oyunun yüksek ayarlar için tavsiye edilen sistem gereksinimleri ise açıklanmadı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir