Kategoriler
Oyun

Türk Kadın Geliştiriciden 4 Yeni Oyun

Dünya’nın en çok tercih edilen oyun kategorisi olan “Arcade” kategorisinde, Buse Game tarafından 4 yeni oyun yayınlandı. Dünyada en çok oynanan oyunların grafikleriyle yarışan grafiklere sahip olması oyun zevkini arttırıyor. Oyunların geneli oynaması kolay fakat sinir bozan veya hırs yaptıran yapımlar. Oyunlardan kısaca bahsetmemiz gerekirse;

1-) Tough Jumping 2

Buse Game tarafından yapılan oyunlar arasında en çok indirilen oyun. Ayrıca 3 defa Trend kategorisine giren bir oyun. Oyunda amaç en yüksek kata çıkabilmek. Sonsuz yapıda hazırlanan oyunda dikkatli bir şekilde oynayıp en yüksek kata çıkmaya çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde yer alan altınlar ile daha fazla cana sahip karakterler alabiliyorsunuz. Oyun içerisinde yer alan Skor tablosundan oyunu oynayanların puanını görebilir ve liderliğe adınızı yazdırabilirsiniz.

 

2-) Hop Hop 2

Hop Hop 2 oyununda 6 adet karakter bulunmaktadır. Oyunda yer alan yuvarlakların içerisinden geçip en yüksek puana ulaşmaya çalışıyorsunuz. Yuvarlakların içerisinden geçtiğinizde engel otomatik olarak açılmaktadır. Oyun içerisinde yer alan Skor tablosundan oyunu oynayanların puanını görebilir ve liderliğe adınızı yazdırabilirsiniz.

 

 

3-) Dino Trex 2018

Google Chrome internet tarayıcısında internet yokken oynanabilen oyun şimdi akıllı telefonlarınızda. Oyuna Buse Game tarafından yenilikler de eklenmiş. 3 mod yer alıyor ve bu modlardan 2 tanesi renkli, 1 tanesi ise orijinal Dino T-Rex havası korunmuş durumda. Orijinal oyunda olmayan bir diğer özellik de skor tablosu. Bunun sayesinde oyunu oynayan kişilerin puanını görebilir ve rekabet edebilirsiniz.

 

4-) Hop Hop Color Cube

Benzersiz oynanışı ile Arcade kategorisinde yeni bir oyun tarzı sunan Buse Game, oynanışı çok kolay olsa da “oynayabilmek” çok zor. Oyunda yer alan karakteriniz küp’ü atlatarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Fizik kurallarına göre hareket eden objeler ile ilerlemek çok kolay değil. Oyun içerisinde yer alan Skor tablosundan oyunu oynayanların puanını görebilir ve liderliğe adınızı yazdırabilirsiniz.

 

Buse Game Hakkında;

23 yaşında olan Buse Özer, mobil oyunlar hazırlıyor. En büyük hayali ise Mobil Oyun şirketi kurup dünyada kaliteli oyunlara imza atmak.

“Türk Kadın Geliştiriciden 4 Yeni Oyun” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir