Kategoriler
Oyun

Styx: Shards of Darkness Oyun İncelemesi

Styx: Shards of Darkness Oyun İncelemesi oyun adına gereken bilgilerin verilmesi adına yapılan bir araştırmadır. Seri şeklinde çıkmış bir oyunun son etabı olarak oyun piyasasına çıkmış olan Styx: Shards of Darkness oyunu, diğer serilerinden esinlenilerek, oyunun açılışı sırasında oyuncuların karşısına çıkan videolu tanıtım oyunda yer alan Styx karakterini anlatmakta ve oyuna dair kısa bir bilgi vermektedir. Styx karakteri eğlenceli bir karakter çizerek, oyuncuların bu karakteri canlandırmasından dolayı oyun içerisinde eğlenceli dakikalar geçirmelerini sağlamaktadır.

Styx: Shards of Darkness Oyun Hikayesi

Oyunun ana kahramanı olan Styx karakteri elf bir cüce olarak oyuncunun karşısına çıkmaktadır. Hırsızlık yapan bu cücenin, serinin diğer oyunlarında olduğu gibi yine bir soygun durumuyla karşı karşıya geldiği görülmektedir. Oyun sırasında oyuncuya bol bol gizem ve gizlilik unsuru sunulmakta ve oyuncunun bu unsurları Styx karakteri üzerinden çözmesi beklenmektedir. Styx: Shards of Darkness oyunu goblinlerden, yer altı şehirlerinden ve değerli tılsımlardan oluşan bir gizem oyunu olarak piysaya çıkmıştır.

Styx: Shards of Darkness Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyuna giriş yapıldıktan sonra kullanıcı karşısına çıkan tanıtım videosunu izlemesi ya da pas geçmesinin ardından oyun başlar. Styx karakterinin ilk etapta bir soygun yapması gerekir ve oyuncu bu karakterin soygununa yardım eder. Oyun esnasında bu karakterin hep gölgelerde saklanması ve yakalanmaması esas olarak belirlenmiştir. Belirli görev tanımlarıyla birlikte ilerleyen oyun içerisinde çeşitli tılsımlar ve bonuslar da oyuncuya verilmektedir.

Styx: Shards of Darkness Oyun Grafikleri

Unreal Engine 4 teknolojisi ile birlikte kurulmuş olan oyunun grafikleri oldukça ilgi çekmektedir. Oyunun kendine has olarak ses efektleri ve elf cücelerine yapılmış olan surat efektleri, oyuncudan geçer not almaktadır. Yan karakterlerin görsel anlamda zayıf kalması ise oyuncuların dikkatini çeken bir özelliktir.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir