Kategoriler
Oyun

Ve Sonunda Resmi Origins Duyurusu Yapıldı!

Assassin’s Creed Origins oyunu hakkında beklenen duyuru resmen gerçekleştirildi. Ubisoft, oyun hakkında aynı zamanda bir oyun içi video dahi yayımladı!

Assassin’s Creed serisi ile ilgili bildiğiniz gibi çok fazla sızıntı ortaya çıkıyor. Bunun bir numaralı sebebi de oyunun çok popüler bir yapım olması. Biz de sizlere Assassin’s Creed Origins ile ilgili geçtiğimiz günlerde bazı haberler sunmuştuk. İşte sizlere sızıntı olarak paylaştığımız o haberler gerçekten de doğrulandı.

ASSASSİN’S CREED ORIGINS FIRTINA GİBİ ESECEK!

Assassin’s Creed Origins oyunu, resmi ağızla Ubisoft tarafından duyuruldu. Oyunun son derece kaliteli görüntülere sahip olduğu ortaya çıktı.

Assassin’s Creed Origins yapımı, 2017 yılı içerisinde resmen bizlerle buluşacak ve seride, yayınlanan videolardan gördüğümüz kadarıyla gerçekten de büyük değişimler var. Mesela eskiden kartal gözümüzü kullanıyorduk ancak bu kez bizzat kartalı yönetebiliyoruz! Bir yeri gözetlemek istediğimizde kartalı uçurarak kartalı yönetiyor, tespit yapıyor ve ardından tekrar ana karakterimize geçiş yapıyoruz.

Oyunun grafikleri tabiri caizse almış başını yürümüş. Çok güçlü grafiklere sahip bir oyun olan Assassin’s Creed Origins, bunu kısa oynanış videosunda bile bizlere göstermeyi başardı. Söz konusu videoyu aşağıya ekledik izleyerek kendinize görsel şölen yaşatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir