Kategoriler
İnceleme

Porsche 911 GT2 RS Oyun Fuarında Tanıtıldı!

2018 model Porsche 911 GT2 RS, otomobil fuarında değil bir oyun fuarında tanıtıldı! Tanıtımı bir süredir bekleniyordu. Test sürecinde son model otomobile ait kamuflajlı görüntüler paylaşılmıştı. Bakalım, Alman otomotiv devinin bu modeli nasıl?

Porsche 911 GT2 RS fazlasıyla ilgi gördü

Hem dünya basını hem de meraklıları uzun zamandır yeni Porsche‘den görüntü ve teknik özellik bilgisi bekliyordu. Aracın tanıtımı otomobil fuarından önce bu yıl farklı olarak ilk defa bir oyun fuarında gerçekleşti. Bu furya, Dodge Challenger SRT Demon ile başlamıştı. Hızlı ve Öfkeli 8 oyun setinde Challenger SRT Demon’ı gördük. Daha sonra Need for Speed Payback oyun tanıtımı filminde BMW M5 modeliyle tanıştık. Bugün yine benzer bir organizasyonda ise bu kez Porsche GT2 RS‘i görüyoruz. Amerika’da düzenlenen E3 oyun fuarı 2018 model Porsche’ye ev sahipliği yaptı…
betist giriş
Oyun fuarının hemen ardından Forza Motorsport 7‘nin tanıtım fuarında da karşımıza çıkan 2018 model Porsche’nin bilgilerine PC, Xbox One gibi platformlardan erişilebilir. Yeni 911 GT2 RS, Porsche GT ailesinin karakteristik özelliklerini taşıyor. Teknik detaylar tanıtımda açıklanmadı. Büyük hava girişli tamponlar, muhteşem kanatlar ve karbon fiber detayları şimdilik göze çarpan detaylar.

Yakında Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak olan yeni aracın 750 Nm tork değeri, 641 beygir gücü ve iyileştirilmiş 3.8 lt motorunun olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir