Kategoriler
Oyun

Rovio’nun Yepyeni Mobil Oyunu ‘Battle Bay’ Tanıtıldı!

İOS ve Android cihazlarda mobil oyun keyfinizi katlayacak yepyeni bir oyun tanıtıldı. Gerçek zamanlı büyük mücadelelere ev sahipliği yapan Rovio, ‘Battle Bay’ oyunuyla karşınızda! Denizlerde tam donanımlı geminizle unutulmaz maceralara hazır olun. Rovio’nun Battle Bay gemi savaşları mobil oyunu, Android ve İOS platformlarda sunulacak.

Dünyaca ünlü ‘Angry Birds’ serisinin yaratıcısı Rovio, kullanıcılarını sevindirdi. Mobil için yepyeni bir oyun geliştirdi. Battle Bay mobil oyunu sayesinde elinizden telefonunuz düşmeyecek. Rovio oyun geliştiricisi, Londra’da yeni bir ofis de açmıştı… Mobil ağda gerçek zamanlı gemi savaşları, gerçek oyuncular ile rekabete açık olacak. Geminizi seçip silahlarla donatıyorsunuz. Daha sonra sistem karşınıza bir rakip çıkarıyor. Büyük çaplı karşılaşmalar beşe beş takımlar halinde olabiliyor!

Battle Bay oyununda birçok gemi sınıfı ve özelleştirme/donanım seçenekleri sunulmakta. Özel öğeler, yetenekler, silahlar, zırhlar kullanıma açık. Açık denizlerde dev çarpışmalara hazır olun. Üstünlük kazanmak için oyunun imkanlarından faydalanabilirsiniz. El bombası, top ve torpido gibi silahlarınız olacak.

Battle Bay mobil gemi savaşları oyununda oyuncu arkadaşlarla sohbet edilebiliyor. Oyun içinde farklı birliklere katılma şansınız da var. Oyun, mobilde ücretsiz sunulacak! Sadece Rovio ve ortaklarının reklamları arada bir karşınıza çıkabilir. Uygulama içi satın almalarla elinizi güçlendirmeniz de mümkün… 4 Mayıs tarihinde App Store ve Google Play’den indirilebilir hale gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir