Kategoriler
Oyun

Prey Sistem Gereksinimleri Beklentileri Değiştirdi

İlk yapımı 1995 yıllarına kadar dayanan en uzun soluklu oyun serilerinden biri olan Prey, yayınlandığı ilk dönemden bu yana belli başlı değişiklikler yaşadı. Bir devam serisinden çok yenilenmiş yüzleriyle oyuncuların karşısına çıkan yapımın yeni versiyonu da kısa süre sonra piyasaya çıkıyor. Son olarak ise oyunun sistem gereksinimleri açıklandı. İşte detaylar.

Oyun dünyası çok hızlı bir değişim süreci içerisine girmeye başladı. Artık son dönemde çıkış yapan oyunların 50-60 GB seviyesini bulan depolama alanları istemesi hem grafik yapılarının hem de oyun içi gerçekçiliğinin maksimum seviyelere çıkarılması sektörü bir hayli öne çıkarmaya başladı. Yeni yapımlar bir yana dursun efsane oyun serilerinin de bu yenilenmiş sistemlerle bir kez daha oluşturulup piyasaya sürülmesi de moda olmaya başladı.

Yenilenmiş oyun serilerinden birisi de Prey olacak. Bir dönemin en başarılı oyun hikayelerinden birine sahip olduğu bilinen yapımın basit grafikleri ve düşük oynanış kabiliyetleri de serinin ilk oyununun nostajik seriler içerisinde kaldığını gösteriyor. Şimdi ise yapımın çok daha gelişmiş grafiklere ve çok daha yüksek bir gerçekçiliğe sahip olan yeni versiyonu çıkış yapmak üzere. Prey’in çıkış yapmadan önce son olarak yayınlanan demo versiyonu ise oyunun sistem gereksinimleri gibi detayları da ortaya çıkarmış oldu.

Prey İyi Bir Sistem İsteyecek

Şu an için PS4 için demo versiyonu yayınlanan Prey bilgisayar serileri için sistem gereksinimleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan sistem özellikleri ise şöyle;

İstenen En Düşük Sistem Özellikleri

Ram Bellek: 8 GB bellek miktarı

İşlemci Serisi: AMD FX-8320 işlemci ve daha üstü, Intel i5-2400 serisi ve daha üstü seriler

Ekran Kartı Modeli: AMD Radeon 7850 versiyonu ve daha üstü, Nvidia GTX 660 ve üstü

Maksimum Özellikler İçin Sistem

Ram Bellek: 16 GB

İşlemci Serisi: AMD FX-8350 ve daha üstü işlemci serileri, Intel i7-2600K işlemci serisi ve daha üstü.

Ekran Kartı: AMD R9 290 ekran kartları ve üstü seriler, Nvidia GTX 970 serisi ve daha üstü seriler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir