Kategoriler
Oyun

PES 2018 Demo kapıda!

Futbol oyununda efsaneleşmiş olan Konami’nin yeni hazırladığı futbol oyunu Pro Evolution Soccer (PES) için her yıl olduğu gibi bu yılda ilk olarak oyunun demosu çok yakında oyunsevenlerle buluşacak.

Electronic Arts ile Konami arasında ki kıyasıya rekabet devam ediyor. Fifa 18’in duyurulması ardından harekete geçen Konami, PES 2018 için demo yayınlayacak.

PES 2018 demosu ne zaman çıkıyor

Bu haberin gündeme gelmesiyle birlikte kafalarda oluşan Pes 2018 demosu ne zaman gelecek sorusunu da beraberinde getirdi. Hatırlarsanız şirke, oyunun tanıtımını PES 2018 oyununu ilk olarak 17 Mayıs tarihinde açıklamıştı. Şimdi ise demo çıkış tarihi bugün itibariyle açıklandı.

http://youtu.be/jGgNxN0rQYw

Edinilen bilgiye göre Gamescom’da düzenlenen etkinlikte yer verilen duyuruda PES 2018 demo çıkış tarihi 30 Ağustos 2017 olarak belirlendi. Her sene yenilenerek daha güçlü oyun motoruyla bizleri karşılayan oyuna dair bir çok yenilik dikkatleri çekmekte.  12 Eylül 2017 çıkması beklenilen oyunda özellikle şirketin lisans konusunda muharip olduğu engelleri aştığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Oyunun videosuna baktığımızda grafik konusunda 1 adım daha önde olduğu gözlemliyoruz. Oyunda ki gelişen yapay zekaya yer verilmezken çıkan demoyu incelediğimizde tüm perde arkası ortaya çıkacaktır.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir