Kategoriler
Oyun

Keşfedilmeyi bekleyen android oyunu

Google play üzerinde yüz binlerce oyun arasında halen keşfedilmemiş o kadar çok oyun var ki hangisinden başlayacağımızı bilemedik. Bu hafta keşfedilmeyenler yazımızda Androoid markette olan bir oyundan bahsedeceğiz.

Tower defence zombie 

Oyun adından da anlaşıldığı gibi zombilere karşı savunma oyunudur strateji türü bu oyundaki amaç şu şekilde. Tüm dünya zombi istilasına uğramıştır dünyayı bu salgın hastalıktan kurtararak için amansız bir mücadele başlar. Oyunu açtığınızda  5 faklı tuş sekmesi çıkıyor

Units sekmesine tıkladığınızda oyuna başlamanız için menü gelir çeşitli ayarlarınızı yaptıktan sonra sizi oyuna yönlendirecek menü dür.

Skılls‘e tıkladığınızda oyundaki karakterlerinizi güçlendirecek çeşitli menüler çıkacaktır oyunda para kazandıkça buradan karakterlerinizi güçlendire biliyorsunuz.

Quests bu sekme sizin oyun içinde yaptığınız görevler sonrasında ödüllerinizi toplayacağınız görev menüsüdür. Bol ödüllü oyunda en çok kullanacağınız yerlerden biri diyebiliriz.

Shop  sekmesi adından da anlaşıldığı gibi mağaza sekmesi yani gerçek parayla satın alabileceğiniz yerdir buraya pek ihtiyacınızın olacağını sanmıyorum oyun yeterince fazla ödül veriyor zaten. Ama ben hızlı bir şekilde güclenmek istiyorum diyorsanız satın alabilirsiniz.

Library Bu kısmı pek kullanacağınızı sanmıyorum burada açılan zombilerin gücü hakkında bilgi verilmektedir. Strateji üretmek açısından belki işinize yaraya bilir.

Oyun ilk başlarda sıkıcı gelebiliyor ancak seviye geçtikçe oyun sarmaya başlıyor. Google play üzerinden ücretsiz bir şekilde sahip olacağınız oyun grafik olarak orta seviyede hikaye başarılı oynanış ise tam not aldı. Tower defence zombie  oyununu ücretsiz indirmek için verdiğimiz google play bağlantısını tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir