Kategoriler
Oyun

Half Life 3 oyunu muallakta

Half Life Heyecanlı ve riskli savaş oyunlarından biridir. Hızlı ve planlı hareket edilen kişisel ve grup halinde oynanan oyundur. Bu oyun 1998’de ilk bölümünü yer aldı. Multi Player özelliği ile 2004 yılında diğer bölümleri eklenmeye başlandı.

Sinema efektleri ve HD görüntü kalitesi ile yapımı yıllarca sürmüştür. 15 Milyon kadar satan bu oyunun üçüncü bölümü sanal ortama ne zaman düşeceği konusunda belli bir tarih verilmemiştir. Half life 3 oyun incelemesi geri dönüş niteliğinde olan bu oyun içeriğinde zombiler ile olan hareketli ve heyecan verici sahneler 2. Bölümünde olduğu gibi sevenlerini bekliyor!

Half Life 3 Gündemi

Oyunun yeni sürümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda gündemde yer alan haberler vardır. İmparatorluğun dönüşü olarak adlandırılan bu oyun içeriğinde henüz kesinleşmiş bir plan yoktur. Oyun görseli ve konusu olarak düzenlenmiş birkaç ayrıntı vardır.

2. Bölüm devamı niteliğinde olan bu sahnede de zombiler ile olan savaşı destekler. İkili gruplar halinde giriş yapılarak oynayabilirsiniz. Fakat Half Life 3 sekmesine girdiğinizde ekrana 2. Bölümünün çıkması şaşkınlığa sebep olmakta. Oyun şekli ve detayları belirlenmiş olarak sayfasında yer alıyor. Fakat indirmek için henüz yayına girmeyen bir oyundur. Ve ne zaman yayınlanacağı merak edilmekte.

Half Life 3 Ne Zaman çıkacak?

Oyunun yapımcıları Half Life 3’ün yayınlanması hakkında detaylı bilgi vermemiştir. Fakat internet ortamında ki gündem haberlerinde bu bölümün zombi savaşları olacağını ve 2. Bölümü de kapsayacağı söylentileri gezinmekte. Her bölümünde farklı bir macerayı konu edinen oyunun bu bölümü için yeni güncellemeler eklenmiştir. Eski Half Life yapımcılarının emekli olması ile birlikte düzenleyecek olan yeni ekibin çalışmaya başladığı hakkında bilgi alınmıştır. Yayınlandığında Half Life resmi sitesinde yer alacaktır.

[affiliate_news id=”7450″]

THN – teknolojihaberim.net

“Half Life 3 oyunu muallakta” için 3 yanıt

Bu oyunda bir çıkmadı gitti ne zaman çıkacaksa artık çıksın çok sevdiğim bir oyun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir