Kategoriler
Oyun

Gran Turismo Sport İçin Sona Gelinmeye Başlandı

Sadece PlayStation için yayınlanan nadir oyunlardan biri olan Gran Turismo oyunun devam oyunu olan Gran Turismo Sport için yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Şimdi ise yeni görseller gelmeye başladı. Tüm detaylar.

Oyun konsolları arasındaki yarış sadece yeni seri konsolların piyasaya çıkarılmasıyla ya da konsolların yazılımlarının değiştirilmesiyle devam etmiyor. Yeni seri oyun konsollarındaki yarış doğrudan oyunlarla da devam ediyor.

Eski konsollardan farklı olarak artık oyun konsolları da kendilerine has sadece kendi platformlarında çalışan oyun serileri oluşturmaya başladı. Bu şekilde kullanıcıların birçoğu sadece öne çıkarılması başarılmış olan bu oyunları oynamak için bile konsollara yönelebiliyor. Bu alanda en çok satış yapan konsol serilerinden biri olan Sony PlayStation konsolları içinde benzeri bir durum söz konusu.

Daha önce yayınlanan birçok özel oyunu bulunan konsolun kendisine özgü oyunları içerisinde en çok konuşulanı ise Gran Turismo oyunu. Yarış oyunları içerisinde ayrı bir yeri bulunan yapımın hem satış oranlarının artış göstermesi hem de beklenen ilgiden daha fazla ilgi elde edilmesi de Gran Turismo Sport yani devam oyununun gelmesine neden oldu. Kısa süre önce duyurulan yeni seri oyunun her geçen dakika yeni bir detayı da paylaşılmaya devam ediyor. Son olarak oyunun oyun içi görselleri yayınlandı.

Gran Turismo Sport İddialı Geliyor

Oyunun yayınlanan son görselleri yapımın bu konuda ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor. Yayınlanan son görsellerde yer aldığı gibi oyunda birçok farklı araç ve birçok pist bulunmasının yanı sıra Gran Turismo Sport oyununun grafiksel anlamda epey başarılı bir oyun olacağı görülüyor.

Şimdiden çok satan serilerden biri olacağı düşünülen oyunun özelliklerinin neler olacağı konusunda ise henüz net bilgiler belli değil fakat oyunun ne zaman çıkacağı konusunda belli başlı bilgiler var. En başarılı yapımlardan biri olması beklenen Gran Turismo Sport oyununun 2017 yılı içerisinde çıkacağı konuşuluyor. Gran Turismo Sport tam anlamıyla ne derece başarılı olacak bunu göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir