Kategoriler
Oyun

Need for Speed yapımcısı Ghost Games Müjdeyi Verdi

Need for Speed serisinin yapımcısı Ghost Games, oyunculara yönelik önemli açıklamalarda bulundu işte detaylar.

Need for Speed serisi araba yarışı oyunları hususunda son derece popüler bir seri olarak dikkat çekerken, bu serinin geçen yıl piyasaya sürülen yeni bir oyunu büyük eleştirilere sebebiyet vermişti. Bunun nedeni ise oyunun kullanıcıların canını sıkan pek çok özelliğe sahip olmasıydı.

Mesela Need for Speed oyunlarında eskiden oyunu istediğimiz noktada durdurmak mümkünken yeni oyunda kullanıcılara herhangi bir durdurma şansı sunulmamıştı.

need for speed 2017
need for speed 2017

Oyun, siz bir yere gitmek zorunda olduğunuzda veya herhangi bir sebepten oyunu durdurmak zorunda olduğunuzda cihazın başında olmasanız bile devam ediyordu yani durdurma gibi bir seçeneğiniz yoktu. Bu da oyuncuların çok tepkisini çekmişti ve işte Ghost Games, yaptığı açıklamada oyuncuların bu tepkileri karşısında artık yeni Need for Speed oyunlarında durdurma şanslarının mutlaka olacağının sözünü verdi.

İNTERNET BAĞLANTISI OLMADAN DA OYNAYABİLECEKSİNİZ

Bu arada son çıkan Need for Speed oyunu ile ilgili oyuncuların en büyük şikayetlerinden birisi de oyunun yalnızca internet bağlantısı olduğunda oynanabilmesiydi. Yani tamamiyle online olan son Need for Speed, hikaye modunda bile online olmanızı zorunlu tutuyordu ki bu durum oyuncular tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu. İşte Ghost Games, bu konuya da değinerek artık internet bağlantısı olmasada Need for Speed oyunlarının oynanabileceğini aktardı.

Böylelikle Need for Speed oyuncuların canını sıkan iki kötü özellikten vazgeçmiş bulunuyor.

Oyunla ilgili video

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir