Kategoriler
Oyun

For Honor oyun incelemesi

[infobox color=”#1d86ba”]

İlk piyasaya sürülme tarihi: 14 Şubat 2017

Geliştirici: Ubisoft Montreal

Tasarımcı: Jason VandenBerghe

Yayıncı: Ubisoft

Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows[/infobox]

For honor oyunu savaş dürtüsü olan oyun severlerin en çok tercih edecekleri oyunlar arasında yer alıyor. Oyunun senaryo modu ve tek kişilik oyun imkanı bulunuyor.

Ancak bu özellikler for honor oyununda çok fazla gelişme göstermediği söylenebilir. Piyasada bulunan oyunlar tek bir format üzerinde oyun severlere hizmet verirken birden fazla formatı tek bir çatı altında toplayan oyun hemen hemen yok gibi. İşte for honor oyunu oyun severlerin içerisinde tüm formatları bulabileceği bir oyun olarak dikkat çekiyor. Bu açıdan bakıldığında for honor oyunu oyun severler tarafından kaliteli bir oyun olarak görülüyor.

For Honor Oyununun Özellikleri

For honor oyunu iki ana oyun türüne sahip bir oyun olarak ön plana çıkıyor. Bunlar çoklu oyuncu modu ve senaryo modudur. Oyun severlerin for honor oyununda tercih ettikleri mod çoklu oyun modu olsa da for honor oyununda senaryo modu da mevcut.

For honor oyununun ana mantalitesinin tam olarak kavranabilmesi için özellikle Battlefield oyununun son üç verisyonunu gözden geçirmek yeterli olacaktır. Bu tür oyunların senaryo modu ile oynanmasının asıl amacı oyuncuları çoklu oyuncu moduna hazırlamaktır. For honor oyunundaki senaryo moduda bu amaçla hazırlanmış bir moddur.

Senaryo Modunun Özellikleri Nelerdir?

For honor oyununun senaryo modu içerisinde toplam üç ırk mevcut ve aynı zamanda belli başlı karakterler de söz konusudur. Genellikle tüm karakterlerin bir arada olması durumunda oyun severlerin oyunda birkaç bölüm geçtikten sonra çoklu oyuncu moduna geçmeleri oyun severlerin oyundan daha fazla keyif almalarını sağlıyor.

Bunun temel nedeni for honor oyunundaki senaryonun senaryo modu ile bitirilmesinde herhangi bir amacın olmamasıdır. Ancak bunun herhangi bir zararı da söz konusu değildir.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir