Kategoriler
Oyun

For Honor İçin SLI ve CrossFire Güncellemesi

Ubisoft’un son oyunlarından For Honor için SLI ve CrossFire desteğini arttıran bir güncelleme yayınlandı. Aynı zamanda bu güzel yeniliğin dışında pek çok farklı yenilik var!

Günümüzün ünlü oyun şirketlerinden olan Ubisoft, bildiğiniz gibi bu yıl çeyreğinde piyasaya sürdüğü For Honor oyunu için çok fazla uğraştı. Gerek oyunun sahip olduğu grafikler üzerinde, gerekse dinamikleri, tanıtımı üzerinde epey yoğun çalışan Ubisoft, şuana kadar bunun meyvesini her ne kadar almış gibi gözüksede For Honor oyununun kitlesinde ciddi bir düşüş yaşıyor. Çünkü oyunun online kısmını oynayan oyuncular bir süre sonra sıkılıp oynamayı bırakıyorlar. Haliyle devamlılık açısından sıkıntıları olan oyun, bir de üzerine bazı teknik problemleri beraberinde getirince epey gözden düştü. İşte Ubisoft, en azından oyunun teknik problemlerini gidermek, performansını daha da yukarıya çekmek için çalışıyor.

YENİ GÜNCELLEMELER GELDİ

1.0.7 güncellemesi alan For Honor oyunu, bu güncelleme sayesinde artık bir düşmana odaklanmamış olsanız bile onun hamlelerine karşı gard alabilmenize olanak sağlıyor. Söz konusu odaklanma problemleri bildiğiniz gibi yapımcının bir diğer oyunu olan Assasin’s Creed serisinde de vardı.

DAHA İYİ SLI VE CROSSFİRE PERFORMANSI

Yayınlanan yeni güncelleme ile oyuncular, For Honor oyununda SLI ve CrossFire teknolojilerini daha verimli bir şekilde kullanabiliyorlar. Yani SLI ve CrossFire ile eskisinden daha yüksek FPS alınabiliyor. Bu kuşkusuz iki grafik kartını birden sisteme bağlayanlar için son derece güzel bir yenilik.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir