Kategoriler
Oyun

FIFA 18 yeni tanıtım videosu yayınlandı

Her serisinde farklı bir imajla oyun sevenleri heyecanlandıran Fifa 18 oyununa ait yeni tanıtım videosu görüldü. Köln’de düzenlenen Gamescom 2017’nin 2. günü ilk konuğu olan Electronic Arts konferansıyla başladı.

Merakla beklenilen oyuna ait görüntüler ilk olarak Gamescom 2017’nin ikinci günü gün yüzüne çıktı. Electronic Arts konferansında şirketin Fifa 18 ile başlaması oyuna ait bilgiler görüntülenirken Fifa 18‘e ait bilgi almak isteyenleri heyecanlandırdı. En çok merak edilen konulardan biri ise oyunun ne zaman çıkacağı olurken beklenen açıklama geldi. Yetkililerin açıklamasına göre 29 Eylül 2017 tarihinde piyasada olacağı da duyuruldu.

Fifa 18 kapak yıldızı Cristiano Ronaldo

Yayınlanan videoya baktığımızda en dikkat çeken ilgi odağı ise bu yılın kapak yıldızı olan Cristiano Ronaldo olduğunu görüyoruz. Oyunda ki videoda ağırlık verilen diğer bir bir konu ise atılan goller ve kurtarış gollerinde dramatik görüntüler ortaya çıkmış.

Fifa 18 oyununa diğer oyunculardan önce sahip olmak istiyorsanız ön sipariş vererek 3 gün erken almış olacaksınız. Oyuna erkenden sahip olan kişilerin diğer oyunculara göre daha deneyimli olacağınız anlamına geliyor ayrıca oyuna ait video çekerseniz satın almak isteyenlere bilgi vermiş olacaksınız.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir