Kategoriler
Oyun

Clash of Clans gemi gizemi

Clash of Clans gemi gizemi oyun sevenlere yeni güncelleme mi gelecek sorusu oluşturdu uzun zamandır zirvede yerini korumayı başaran Clash of Clans oyunu sürekli kendini güncelleyerek yeni heyecanlara doğru ilerlemeye devam etmektedir.

Oyunu ilk açtığımızda göze çarpan gemi yeni bir güncellemenin habercisi peki bu gemi ile ne yapmayı planlıyorlar. Oyunu ilk açtığımızda geminin enkazı gözlere çarpmaktadır daha sonra ise geminin sağlam olduğunu gözlemlemekteyiz. Clash of Clans gemi gizemi sırrını koruyor olsa da tam olarak ne yapmak istedikleri hakkında bir kaç ipucu verebiliriz.

Clash of Clans güncellemesi yani Gemi güncellemesi ile büyük bir ihtimal ganimet sevkıyatı olacak gibi duruyor oyuncuların en çok istedikleri özelliklerinden biride ganimet gönderme olayı Supecell bunu dikkate almış olsa gerek ki Gemi gizemi sırrının altından ganimet sevkıyatı çıkacak gibi diğer bir ihtimal ise asker mühimmat sevkıyatı olasılığı var yada her ikisi de olma ihtimalleri üzerinde duruyoruz. Olası bir saldırı anında ganimetleri saklama ihtimalide var yani kendi ganimetini geçici süreliğine klanda bulunan başka bir klan üyesine yollama ihtimali şimdi Clash of Clans oyunun bu gizemli olayını gemi gizeminin altında ki sır nedir üzerinde durduklarımız konuyu listeleyelim.

clash-of-clans-gemi-gizemi
clash-of-clans-gemi-gizemi

Clash of clans gemi gizemi

Ganimet sevkıyatı yani klan arkadaşınıza ganimet yollayabilme ve ya ganimet alma.

Ganimet kaçırma olayı yani ganimeti koruma altına alma adına klan arkadaşına geçiçi süreliğine yollama

Mühimmat sevkıyatı gemi ile çeşitli silahları geçici süreliğine verme ve ya alma.

Asker sevkıyatı olası savaş durumunda hali hazırda asker bulundurma

Günlük görevler ticaret olasılığı bu ihtimalde olabilecekler arasında yer almaktadır.

Sizde fikirlerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz. Köy düzeninizi beğenmiyorsanız buradan köy seviyenize göre Clash of Clans köy düzeni haberimizi okuyabilirsiniz.

“Clash of Clans gemi gizemi” için bir yanıt

Clash Of Clans oyununu yaklaşık 4 yıldır hiç bıkmadan oynuyorum harika bir oyun ve her zaman oyunu dahada güzel yapıyorlar. Bence android markette en güzel oyunlardan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir