Kategoriler
Oyun

Age of Empires 4 tanıtıldı

Gamescon 2017 etkinliğinde Microsoft yeni bir sürpriz yaparak tekrar canlandırmak istediği oyunu olan Age of Empires 4’ü tanıttı. Microsoft bu hamlesi ile oyun seven hayranlarını oldukça mutlu etmeyi başardı.

Microsoft Gamescon 2017 de yaptığı sürpriz hamle ile oyun sevenlerini yeniden kazanmayı başarırken tanıtımını yaptığı Age of Empires 4‘ün kısa bir duyuru videosunu yayınladı. Yayınladığı video görüntüleri şuan için oyun ile ilgili çok fazla detay verilmese de konsept video şeklinde yorumlandı.

Age of Empires 4 nasıl olacak

Age of Empires 4 ile ilgili nasıl olacak sorusu akıllardaki yerini şimdiden almış durumda. Yayınlanan konsept video dışında ayrıntı maalesef mevcut değil. Microsoft daha öncede hatırlarsanız Age of Empires serisinin ilk oyununda HD grafikler ile yeniden yapacağını duyurmuş ve bunu adeta Age of Empires 4 ile tekrar canlandırmaya çalışmış. Microsoft’un bu çalışması beklentileri oldukça üst seviyelere taşıyacak ve oyun sevenlerini mutlu edecek gibi gözükmekte.

Ayrıca bir kaç şey de yapımla ilgili bilgi vermemiz gerekir ise Age of Empires 4 Relic firması tarafından hazırlandığı olacaktır. Relic firması daha öncesinde Sega firması için hazırladığı oyunlar ile tanınmaktadır. Microsoft öncesinde Age of Empires serisini Ensemble Studios’u tarafından dağıtımını uygun bulmuştu.

Son olarak vereceğimiz detay ise Age of Empires 4 oyunun sadece Windows yüklü bilgisayarlar için satışa sunulacağının da altını çizelim ve sizi yayınlanan fragman videosu ile baş başa bırakalım.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir