Kategoriler
Oyun

AC Origins en büyük oyun içi haritayla geliyor

Oyunun yönetmenliğini üstelen Ashraf Ismail, yapmış olduğu açıklamada oyun ile yeni bilgiler verdi. Assassin’s Creed: Origins, bugüne kadar yapılan oyunların arasında en büyük haritaya sahip olacağını açıkladı.

Ubisoft’un önde gelen oyunlarından biri olarak bilinen Assassin’s Creed’in yeni serisi olarak çıkartılacak olan oyunu hakkında oldukça iddialı konuşan Ashraf Ismail, Oyunun boyutunun oldukça büyük bir yer kaplayacağını açıklarken Antik mısır çağını canlandıracağını açıkladı.

Oyundaki görevler haritaya göre hazırlanacak

Game Informer isimli dergiye vermiş olduğu röportajda; daha önce piyasaya çıkan Assassin’s Creed IV: Black Flag‘dan daha büyük bir haritaya sahip olarak çıkartılan oyun ile yeni hikayelerinde olacağının altını çizdi.

Şehrin büyüklüğü konusunda pek bir değişiklik olmasa’da çevre köylerin ve çöl ortamında olumlu etki yapacağını açıklarken, oyunda yapılacak olan görevleri Assassin’s Creed: Origins‘e uygun bir şekilde ayarlayacaklarını söyledi.

Oyunun çıkış tarihi ise netlik kazanırken hikayesi için ise tam bir net açıklama bulunmuyor. 27 Ekim 2017 tarihinde PCSony PlayStation 4ve Microsoft Xbox One için raflarda yerini alması bekleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir