Kategoriler
Nasıl yapılır

Turkcell Polis hattı nasıl alınır

EGM personeli olarak hazırlanan GSM kampanyalarına Turkcell’de dahil oldu. Özellikle polis hattı dendiği zaman ilk akla gelen operatörün Avea olduğunu yani Türk Telekom olduğunu düşündüğümüzde ciddi bir müşteri potansiyeli bulunan Avea’nın bu hakimiyetine son vermek için çalışmalarına başlayan Turkcell artık EGM personeli özel bir hat çıkarttı.

Özellikle internet kullanımı konusunda oldukça müşterilerine oldukça yüksek bir kullanım kotası sunan Turkcell’in polis hattı tarifesinde buluna 6 GB internet paketi yeterli sayılacak kotadadır. Ancak konuşma konusunda müşterilerine biraz düşük bir süre sunan Turkcell sadece 500 DK her yöne tarife sunarak bu konuda birçok polisin bu hattı tercih etmemesine neden olmaktadır.

Sosyal medya hesapları üzerinden takip ettiğimiz yorumlarda Turkcell polis hattına geçmek isteyenlerin sırf konuşma süresinden geçmediğini belirttiklerini görüyoruz.

Turkcell Polis hattı tarifesi

6 GB internet kullanımı sunan ve 500 DK her yöne konuşma süresi veren Turkcell’in özellikle grup içinde sunduğu 1000 Dk konuşma süresi de yeterli sayılacak cinsten. Aynı zamanda her yöne 1000 SMS veren Turkcell bunun dışında da kullanıcılarına 5 GB Turkcell’in anlık mesajlaşma programı olan BİP’ten internet kullanımı vererek bu programın kullanılmasını sağlamaya çalışıyor.

Yukarda bahsettiğimiz özellikleri tanıtım amaçlı müşterilerine 35 TL’den sunan Turkcell artık bu fiyatı neredeyse iki katına çıkarttı ve aylık sabit fiyat olarak 65 TL aylık fatura kesimi yapmaktadır.

Turkcell Polis hattına geçtikten sonra yanınızda 3 tane daha hat alma şansınızın bulunduğunu ve eşinize, ailenize veya dostlarınıza da Turkcell Polis hattı aldırma şansını bulmuş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir