Kategoriler
Mobil

ZTE, Ekim ayında yeni bir Nubia akıllı telefon çıkaracak

Çinli üretici ZTE yeni bir akıllı cihaz çıkaracağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre ZTE nubia serisine devamı niteliğinde olacak yeni bir cihaz daha çıkarmaya hazırlanıyor. Son dönemlerde Nubia yeni bir telefon daha çıkaracağı söylentileri ortaya atılmıştı ve bu ortaya atılan bilgiler doğru çıktı.

Haber merkezimize Gelen bilgilere göre ZTE 12 Ekim tarihinde yapacağı tanıtım için davetiyeleri göndermeye başladı. 

Yeni cihaz 12 ekimde netlik kazanacak

Kendisinin göndermiş olduğu davetiyelerde nubia serisi bir telefon olacağı anlaşılıyor. Fakat Çinli üreticinin hangi cihaz olduğu hakkında her hangi bir bilgi yok tanıtılacak olan cihaz eğer bir çerçevesiz bir cihaz ise geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan NX589J isimli cihazın bu etkinlikle alakası yok demektir.

Zira bu cihaz, ekran çevresinde bolca çerçeveye sahip. Başka bir model numarası olan ve ekranı büyük çerçeveleri ise daha küçük olan NX595J model adlı Nubia Z17 olduğu ortaya çıkıyor. Bu cihaz ise 12 Ekim’de etkinlikte tanıtılacak.

Bu yeni ZTE nubia’nın tanıtımının, Pixel 2 (4 Ekim) ve Huawei Mate 10 (16 Ekim) akıllı telefonların tanıtımlarının arasında olması ilginç. Bu ikisi gerçekten etkili cihazla ve ZTE bu iki akıllı telefonla rekabet etmek istiyorsa gerçek bir dikkat çekici cihaz sunması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir