Kategoriler
Mobil

Xiaomi Redmi Pro 2 Teknik Özellikleri

Kendini gittikçe güçlendiren Android eko sisteminin en iddialı şirketlerinden biri olan Xiaomi firmasının tanıtmaya hazırlandığı Redmi Pro 2 modeline ait teknik detaylar sızdırıldı.

Resmi kaynaklardan bilgilere göre cihaz 5.5 inç genişliğe sahip LCD panel üzerinde şekillenecek. Cihazın hangi işlemci şuan için netlik kazanmadı sistem belleğinin 3 GB kapasitesinde olacağı açıklamasını gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Xiaomi Redmi Pro 2 ne zaman çıkacak belli değil

Arka yüzünde tüm yeni amiral gemisi modeller gibi çift kamera ile birlikte gelecek olan cihaz 12 MP kamera ve ayrıca 5 MP’lik ikinci kamera ile gelecek olan cihaz ön yüzüne konulacak olan ön kamerası ise 5 Mega Piksel çözünürlüğünde olması bekleniyor.

Ayrıca parmak izi okuyucusu da olması bekleniliyor. Diğer bir soru ise gelecek olan cihazın parmak izi sensörü ön yüzünde mi yoksa arka yüzünde mi yer alacak bu konu hakkında ise herhangi bir açıklama gelmedi.

Cihazla ilgili gelen son bilgiler ve detay ise yonga setiyle olacağı Yonga seti tarafından Snapdragon 660‘ı içermesi beklenilen cihazın kısa bir süre içerisinde tanıtılması bekleniliyor. Fakat Cihazın ne zaman çıkıp çıkmayacağı ile net bir bilgi verilmemekte en kısa zaman da piyasalar da olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir