Kategoriler
Mobil

Xiaomi Mi Mix 2 İşlemcileri İlke İmza Atacak

Kullanılacak olan tasarımlarıyla beraber zaten birçok ilke imza atması beklenen yeni seri akıllı telefonlar Xiaomi Mi Mix 2, ortaya çıkan son iddialar doğruysa sadece tasarımlarıyla etkilemeyecek. Bunun yanında kullanıcılara özel sürprizlerde sunulacak. Yeni bilgilere geçmeden önce Xiaomi Mi Mix 2 akıllı telefonları için beklenen tasarımdan söz edelim. Uzun süredir paylaşılan bilgilere göre Xiaomi Mi Mix 2 akıllı telefonlarında farklı bir tasarıma gidilecek.

İlk modelde olduğu gibi çerçevesiz tasarım üzerinde kurulan yapı yine korunacak fakat bu kez çerçevesiz tasarımın bir sınırı olmadığını göreceğiz. Yani telefonların tamamen çerçevesiz modeller olduğunu göreceğiz. Bu yönüyle zaten tasarım konusunda bir ilki sunacak ve çok daha başarılı akıllı telefonlar olacak olan Xiaomi Mi Mix 2, şimdilerde de işlemci konusunda bilgilerle öne çıkıyor.

Xiaomi Mi Mix 2 Snapdragon 836 Kullanan İlk Model Olabilir

Tasarım konusunda sonra ortaya çıkan teknik bilgilere göre, telefonların içerisinde Snapdragon 836 yani yeni işlemcileri göreceğiz. Snapdragon 836 model işlemcilerle beraber akıllı telefonların şu an için piyasadaki en iyi model olması muhtemel olacak.

Fakat şunu da eklemeden geçmeyelim ki yeni akıllı telefonların işlemci serisi, Qualcom’un amiral gemisi işlemci serileri değil. Bunun yerine amiral gemisine geçmeden önce gelecek bir ara modelden söz etmek yanlış olmaz. Yani işlemcileri bir ara model olarak değerlendirmek en doğrusu olacaktır.

Xiaomi Mi Mix 2

Kısa süre sonra tanıtımı yapılması beklenen Snapdragon 836 işlemcilerinin, ne kadar güçlü seriler olduğunu da göreceğiz. Şimdilik bu modelin telefonları ne kadar öne taşıyacağı ve hız farkının ne boyutlarda olacağı konusunda bir bilgi elde edemedik. Bunun içinde bir süre beklemek gerekecek. Hem tasarım iddiaları hem de yeni teknik iddialar doğruysa Xiaomi Mi Mix 2 epey iddialı olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir