Kategoriler
Mobil

Xiaomi Mi A1 Ne Zaman Tanıtıma Çıkıyor?

Son ayların başarılı markalarından biri olan Xiaomi, akıllı telefon tanıtımlarına devam ediyor. Yeni akıllı telefonları sürekli ortaya çıkmaya devam eden markanın merakla beklenen bir diğer telefonunun ise Xiaomi Mi A1 modeli olduğu belirtiliyor. Çerçevesiz akıllı telefon modellerinden son markanın en popüler ikinci akıllı telefon serisi olan Xiaomi Mi A1 modelinin özellikleri konusunda da dur durak bilmeden yeni paylaşımlar yapılıyor. Bu noktada söz konusu akıllı telefonların tanıtım tarihi içinde bazı bilgilerin paylaşıldığını biliyoruz. Bugün ortaya çıkan ve bir alışveriş sitesinden elde edilen bilgilere bakacak olursak, Xiaomi Mi A1 tanıtımı için uzun süre beklemek gerekmeyecek.

Xiaomi Mi A1 Özellikleri

Yeni akıllı telefonların ilk bilgilere göre tanıtımları, yarın düzenlenecek bir etkinlikte yapılacak. Markanın Hindistan’da yapacağı bir etkinlikte Xiaomi Mi A1 modelini tanıtacağı iddia edilirken, tanıtımdan hemen sonra ön siparişlerinde açılması gündeme gelecek gibi duruyor. Şimdilik yeni modeller için iddialar bu yönde fakat tanıtımın dışında belli başlı özellik bilgileri de yok değil. Özellikle GeekBench testinden sonra ortaya çıkan belli özellikler epey bir dikkat çekmeyi başarmış gibi duruyor.

Xiaomi Mi A1

Bu özelliklere göre Mi A1 akıllı telefonlarının, Snapdragon 625 işlemcilerine sahip olduğunu göreceğiz. Başarılı işlemcilerle beraber 4 GB RAM bellek miktarı da sunulacak. Orta sınıf ile üst sınıf arasında bir telefon söz konusu. Bunun dışında yeni modelin Android Oreo güncellemesi alacağı da söylentiler arasında. Üst üste koyduğumuz zaman çok daha iddialı bir seri ile karşı karşıya olduğumuz kesin olacak. Detayları yarın görmek mümkün olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir