Kategoriler
Mobil Teknoloji

Vodafone’dan ebeveynlere akıllı çocuk saati kampanyası

Vodafone tarafından aboneleri için yenilikler devam ediyor. “Akıllı Çocuk Saati Vodafone” ile artık aileler çocuklarını takip edebilecekler. Bu sebepten dolayı ailelerin gönülleri ve içleri rahat olacaktır. Kız çocukları olanlar için özellikle ailelerinin merak içinde kalmaması için önerilen bu saatler birer teknoloji harikaları! Artık evlerinize ve ellerinize Vodafone saati geliyor!

Vodafone çocuk saat hizmetleri her zaman için sizlere açıktır. Saatler için Vodafone sürekli olarak garanti ve servis hizmeti vermektedir. Vodafone  Alcatel tarafından  geliştirilen ürünü  dijital yaşam tarifesine ek olarak ebeveynlere sunuyor. Vodafone çocuk saatleri arasındaki lider yerini koruyan bu saat çok ama çok işinize yarayacaktır. Akıllı saat ile birlikte 4 – 10 yaş arası çocukların takibi anne ve babalar tarafından yapılabilecek. Saatte bulunan  GPS konum belirleme, ebeveynler tarafından belirlenen kişilerle konuşma ve mesajlaşma, acil durumlarda kullanılacak ve 10 kişiyle bağlantılı SOS butonu gibi birçok özellik bulunuyor.

Vodafone akıllı saat sizler için harika bir hediye olabilir! Bu saati alıp sevdiklerinize hediye edebilirsiniz! Hemen sizlere özelliklerden bahsedelim. Akıllı saat ile birlikte ebeveynler bu özelliklerin dışında güvenli bölge tanımlayabiliyorlar. Akıllı saat Vodafone ile güvenli bölgenin dışına çıkıldığında uyarı mesajları ile bilgilendirmeler yapılıyor. Bunun dışında ise kullanıcılar tarafında güvenli kişilerin tanımlaması yapılabiliyor.

Vodafone çocuk saati suya ve toza dayanıklı olarak üretilmiştir. ” Akıllı Çocuk Saati” SIM kart girişi, adım sayar IOS-Android Uygulama gibi özelliklere de sahip. Kısacası ebeveynlerin çocuklarını takip etmek ve kontrol altında tutmak için gereken her özellik bu saatte düşünülmüş. Tüm özelliklere sahip olan bu saati Vodafone akıllı saat kampanyası sayesinde hemen alabilirsiniz. Artık günümüz çağında yapılandırılan yeni taksit seçenekleri ile bu tür ürünleri satın almak çok ama çok kolay!

Faturanıza ek 10 TL gibi bir ücretle saate sahip olabilirsiniz. Büyük şehirlerde yaşayan kişilerin bu saate ilgisinin fazla olacağı öngörülüyor. Çünkü nüfusun fazla olduğu yerlerde risk her zaman daha yüksektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir