Kategoriler
Mobil

The EISA Awards En İyi Akıllı Telefon Ödülleri Verildi

Akıllı telefonlar arasındaki yarış giderek hızlanmaya devam ediyor. Bu sene piyasaya sürülen amiral gemisi modellerinden sonra, yarışın çok daha hırslı geçmeye başladığını da gördük. Apple, Samsung, Huawei, HTC derken bu alanda birçok markanın yeni seri akıllı telefonlarının satışa çıkmaya başladığını da görüyoruz. Yeni akıllı telefon modellerinin hem sistemsel olarak birbirleriyle yarış içerisinde olması hem de artık her modelde daha başarılı sistemler kullanılması, kullanıcıların tercih sorunu yaşamasına da neden oluyor. Hangi telefonu alacağınıza karar veremiyorsanız bu noktada The EISA Awards, tüm bu yarışın içerisinde en başarılı olan akıllı telefonları açıkladı. Bakalım The EISA Awards ödüllerinde en iyi akıllı telefonlar hangileri oldu?

The EISA Awards Birincisi Samsung

Bu sene amiral gemisi akıllı telefon modelleri içerisinde yapılan yarışta birinci ise Samsung oldu. Daha önce Galaxy S serileriyle yine başarı elde etmiş olsa da markanın Galaxy S8 akıllı telefonları bu senenin en iyi akıllı telefonu seçildi. The EISA Awards ödüllerinde birinci sırayı alan Samsung’un yeni akıllı telefonlarının, hem kamera hem de ekran tasarımında liderliği aldığını da belirtelim.

En iyi akıllı telefonlar arasında lider Samsung olsa da diğer kategorilerde durum biraz farklı. En iyi tüketici akıllı telefonları kategorisinde ise liderliği Huawei Honor 8 Pro aldı. Ödüle layık görülen akıllı telefonun Leica lenslerine özel bir parantez açıldığını da gördük. Tüm akıllı telefonlar içerisinde ödüllere bu iki model damga vurmuş durumda. The EISA Awards ödüllerinde liderliği ele alan telefonların satış rakamlarını da düşünecek olursak, seçimler pek de yanlış sayılmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir