Kategoriler
Mobil

Sharp Aquos S2 performansı herkesi şaşırtacak

Foxconn tarafından piyasaya sürülecek olan Sharp Aquos S2 telefonu üstün özellikleriyle göz dolduracağa benziyor.

Foxconn, Sharp Aquos S2 adında yeni bir akıllı telefon daha çıkmaya hazırlanıyor. Foxconn Teknoloji Grubu başkan yardımcısı Luo Zhongsheng, resmi Weibo hesabı üzerinden yakında çıkmaya hazırladıkları Sharp Aquos S2 ile çekilen fotoğrafları paylaştı. Bu fotoğraflar ile Aquos S2’nin 3 farklı seçenek ile geleceği  artık netlik kazandı.

Sharp Aquos S2 özellikleri orataya çıktı

Gelen bilgiler göre cihazın FS8016 model numarasını taşıyan cihazda 1080 x 2048 çözünürlüğünde 5.5 inç büyüklüğünde ve komple ekran ile gelecek. Bu telefonda Snapdragon 660 yonga seti ve 6 GB RAM yer alacak.

Telefonun arka kamerasında 12 Mega  Piksel + 8 Mega Piksel çözünürlüğünde dual bir kamera yer alacak. Çıkacak olan bu modelin fiyatı ise 520 dolar olarak belirtildi.Diğer bir cihaz modeli ise FS8010 kod numarasına sahip, FS8016 ile neredeyse aynı hemen hemen aynı özelliklere sahip olacak. Tek fark ise FS8010’un  Snapdragon 330 yonga seti ile geliyor olması.

Diğer bir modelde ise Snapdragon 835 yonga seti kullanıyor ve 2160 x 3840 çözünürlüğünde bir ekran ile gelecek.

Çekilen fotoğraflarda ise Weibo sayfasında gösterildiği gibi, Sharp Aquos S2’nin dual kamerası iPhone 7 Plus’taki gibi gayet güzel çalışıyor. Sharp Aquos S2, DxOMark testinden sonra herhalde piyasalarda bulunan bir cihazı tahtından edecek gibi görünüyor. Tabi bunları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir