Kategoriler
Mobil

Samsung Note 8 renk seçenekleri netlik kazandı

Samsung Note 8 ile alakalı gelen haberler son gün günlerde artmaya başladı. Bir nebzede olsa kendini belli etmeye başlayan Note 8 son gelen haberle birlikte hangi renklerde çıkacağı belli oldu.

Samsung, Note 8 için çalışma hacmini oldukça yoğunlaştırdı. Yeni amiral gemisi olan Galaxy Note 8 hangi renklerde çıkacağı gelen haberle birlikte netlik kazandı. Artık Samsung firmasının geliştirmekte olduğu telefonla ilgi bir çok bilgi ve resimler gün yüzüne çıktı. En çok merak edilenlerden biri ise renk seçenekleriydi gelen bilgilerde ise cihazın üç renk seçeneği ile gelecek olması

 Samsung Note 8 hangi renklere sahip olacak

Yapılan  iddiaya göre Samsung ilk olarak Galaxy Note 8‘i Orkide Gri, Derin Mavi ve Siyah renk seçenekleriyle piyasalara  satışa sunacak. Daha sonraki etaplarda ise bu renk seçeneklerini arttırarak daha çok kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. Daha önce üretilen Note serisinde olduğu gibi tek yada iki farklı renk seçeneği ile değil daha fazla renk seçeneği ile geliyor. Ayrıca gelen bilgilere göre bayanlara özel bir renk seçeneği olacağı açıklandı.

 

 

Kullanıcıların kafasındaki soru işaretlerinden biriside daha önce yaşanmış olan Galaxy Note 7 modelinin batarya sorunu yüzünden patlamaların ardından toplanması. Bu problemin Galaxy Note 8’de yaşanıp yaşanmayacağı kullanıcıların kafasını karıştırsa da yetkililer tarafından yapılan onlarca açıklamada bu problemin önüne geçtiği yönünde.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir