Kategoriler
Mobil

Samsung Galaxy Note 8 için Eylül ayını beklemeyecek

Samsung Galaxy Note 8 için Eylül ayını beklemeyecek gibi gözükmekte. Bildiğiniz gibi mobil dünyası çok sıcak günlerini geçirdiği bahar aylarında birbirinden farklı markalar tanıtı lansmanlarını gerçekleştiriyor.

Note 8 ne zaman tanıtılıyor

Samsung geçen yıl yaptığı gibi Note 7 modelini bu yıl Note 8 için yapmayı mı planlıyor. Aklında anlaşılan bir çok düşünce olan Samsung rakiplerini de göz önünde bulundurarak tanıtımını erken bir tarihte yapmayı düşünüyor. Note 8 için İnternet de bir çok haber sızmış ve bunlar ile ilgili bir çok kez de haber paylaşmıştık.

Şimdi İnternet’e düşün haber Note 8 için tanıtım tarihi hakkında. Mobil dünyasının önde gelen dev firmaları bu yıl Eylül ayında Berlin de düzenlenen IFA fuarında cihazlarını tanıtacak. Ancak Samsung Eylül ayını beklemeyecek gibi gözükmekte.

Bunun önemli etkenlerinden bir tanesi iki önemli dev firma olan Apple‘ın iPhone 8 lansmanı ve LG‘nin V30 akıllı telefonu tanıtması olacak. Bu yüzden rakiplerinden daha önce Note 8 tanıtım lansmanını gerçekleştirerek rakiplerinin yeni cihazlarını gölge de bırakmak istiyor.

Note 8’in önemli 2 özelliği

Note 8 ile detay bilgileri vermiştik ama en önemli özellikleri arasında sanırım 6.3 inç boyutunda çerçevesiz bir ekrana sahip olması ve çift arka kamera özelliği taşıması. Ayrıca 9:18.5 görüntüleme oranı ile de oldukça iddialı.

Note 8 için bizde bekliyor ve çıkan haberleri takip ediyoruz özellikle bu bahar bu üç dev firma ürünleri hakkında çok şey söylenip yazılacak gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir