Kategoriler
Mobil

Samsung Galaxy Note 8 basına sızdı

Samsung firmasının 2017 yılında karşımıza sunduğu S8 telefonundan sonra basına sızan bir diğer amiral gemi telefonu Samsung Galaxy Note 8 günün en çok konuşulan haberlerinin başında gelmeye başladı.  S 8 için ön sipariş alan firmanın Çin kaynaklı bir site tarafından yayınlanan Samsung Galaxy Note 8 telefonunun çalışır halde karşımıza çıkması telefona olan merakın giderek artmasın anedne oldu.

Note 7 ve Note 8 birlikte gelecek

Geçtiğimiz yıl yaşadığı Note 7 faciasından sonra birçok kullanıcısını kaybeden firmanın özellikle 2017 yılı içerisinde kaybettiği müşterilerini kazanmak için verdiği mücadele şimdiden başarıya ulaşmış gibi gözüküyor. Geçtiğimiz günlerde yeni Note 7 telefonu hakkında açıklama yapan Samsung firmasının ufak değişiklikler yaparak karşımıza çıkartacağı akıllı nesil telefonu Note 7’nin hemen arkasından bu sefer de Note 8 ile gelecek olması firmanın dikkatleri üzerine çekmesini sağladı.

Çin’de yayın yapan bir teknoloji haber sitesinin paylaştığı görsele göre Samsung Galaxy Note 8 telefonunun S8 göre biraz daha küçük olduğu ve ekran gövde oranında düşük bir kullanım alanı sunması karşımıza çıkan detayların başında geliyor. Kenar detaylarına detaylı bir şekilde baktığımız zaman ise bu telefonun S8’e göre biraz daha keskin olan hatları telefonun farklı bir tasarım ile geldiğini bizlere göstermektedir.

Samsung firmasının üzerinde çok detaylı bir çalışma yaptığı Samsung Galaxy Note 8 telefonunun görselinin gerçek olup olmadığı konusunda paylaşılan görsele baktığımız zaman gerçek bir Note 8 olduğu ortada. Ancak ne zaman çıkacağı konusunda henüz net bir bilgi bulunmasa da bu telefonun Haziran ayının ortalarında tanıtıma sunulacağı tahmin ediliyor. Note 7 telefonun da yine 2017 içerisinde karşımıza çıkacak olduğunu düşündüğümüz zaman satış fiyatlarında ne gibi bir fark olacak bu konuda net bilgi vermek doğru olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir