Kategoriler
Mobil

Nokia 9 İçin En Net Görseller Geldi

Nokia’nın yeni amiral gemisi modeli olacak olan Nokia 9 akıllı telefonları için yeni görseller paylaşıldı. Şimdiye kadar en net görseller olarak değerlendirilen görsellerle beraber telefonun tasarımı netleşti mi? İşte detaylar.

HDM Global sonrasında yeniden gündeme gelen Nokia, artık akıllı telefon modelleriyle tercih edilen markalardan biri haline geldi. Genelde geri dönüş modellerinde orta segment akıllı telefon özelliklerini öne çıkarıyor olsa da sonunda bu durumun da değişiklik göstereceği ve Nokia 9 serisi olarak adlandırılan seriyle beraber markanın kendi amiral gemisi modellerine giriş yapacağı düşünülüyor.

Markanın amiral gemisi için en iddialı model olacak olan Nokia 9 modelinin seçilmesiyle beraber yeni telefonda kullanılacak sistemlerde epey bir merek konusu haline geldi. Bu derece merak edilen bir telefon olması nedeniyle zaman zaman yeni seri için belli başlı özellik sızıntıları da yapılmıyor değil. Fakat bunlara rağmen net olarak özellikleri öğrenilemeyen akıllı telefonlar için sonunda ise beklenen görsel paylaşımı ve özellik detayları ortaya çıktı.

Nokia 9

Nokia 9 Kalıp İçinde Görüldü

Fransa’da bir canlı yayın sırasında doğrudan Nokia 9 akıllı telefonları gösterilmese de Nokia 9 akıllı telefonlarının içerisinde bulunduğu bir kalıp gösterildi. Nokia’nın yeni amiral gemisi için ortaya çıkan bu görseller ise birçok detayın netlik kazanmasını sağladı. Hem yeni bağlantıları hem de nasıl bir kasa kullanımı yapılacağı konusunda tüyolar veren Nokia 9 akıllı telefon görsellerinin en önem verilen detayı ise çift kamera iddialarını doğrulaması oldu.

Çift kameraları akıllı telefonlar olacağı bu görsellerde de garantilenme derecesine gelen yeni seri akıllı telefonların sistemsel olarak da nasıl bir telefon olacağı konusunda yeni detayları öğrenmeye başladı. 4 GB Ram bellek, 64 GB depolama alanı gibi özelliklerin yanı sıra şu an için piyasada ki en güncel işlemciler olan Snapdragon 835 işlemcilerini de getireceği düşünülen akıllı telefonların amiral gemilerine yakışan özellikleri bulunacağını görüyoruz.

Şimdiden kalıp içerisinde yer alan görüntüleri bile ilgi odağı olan yeni akıllı telefonların ne kadar satış elde edeceği ya da amiral gemilerine ne kadar rakip olacağı ise beklenmesi gereken bir detay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir