Kategoriler
Mobil

Nokia 8 İlk Görüntü Ve Özellikleri

Nokia’nın bu yıl tam olarak 5 cihaz çıkarmaya hazırlanıyor. Yeni çıkacak olan  Nokia 8 ise artık kendini yavaş yavaş göstermeye başladı.

Nokia kendi web sitesinde göründü

Nokia 8’in çok yakın bir zamanda çıkması bekleniyor. Bu yıl çok umutlu olan Nokia’nın bir amiral gemisi bir telefon yapmaktı bunu da artık Nokia 8 ile gerçekleştireceği net bir şekilde kendi internet sitesinde açıkladı. Çıkan görüntüde ise mavi renkli bir Nokia olduğu ortaya çıktı yapılan bu sızıntı ise  Even Blass tarafından yapıldı.

Nokia, Mobil Dünya Kongresi olan (MWC) 2017’de kendi  orta sınıf telefonlarını tanıtmıştı. Fakat bundan sonraki çıkaracağı telefonlar için IFA’ya katılmaması durumunda artık tek başına kendi etkinliğini yapmak zorunda kalacak.

Nokia 8 özellikleri

Ancak önümüzdeki ay çıkması beklenen iki yeni cihaz olan  LG G30 ve Samsung Galaxy Note 8 ile aynı anda çıkmak istemeyecektir tabi ki bu iki güçlü firmadan  önce çıkarması bekleniyor. Yoksa bu Nokia için çok kötü bir şekilde sonuçlanabilir. Nokia’nın bu cihazı Samsung ve LG’den önce çıkarması lazım yoksa bu Nokia için hiç de iyi bir şekilde sonuçlanmayabilir. hezimetle sonuçlanabilir.

Çıkacak olan cihaz 5.7 inç Quad HD Ekran Snapdragon  835 yonga seti ve 4GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile gelecek olan cihaz  Andiroid  7.1 Nougat ve Android O güncellemesini de alabilecek kamera özelliklerine gelirsek 13 Mega Piksel +13 Mega Piksel kamera ile geliyor. Arka kamerası ise ZEIS marka lensler olacağı açıklandı cihazın fiyatı ise şuan için 2300 TL olacağı açıklandı.

[affiliate_news id=”6168″]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir