Kategoriler
Mobil

Moto Z2 Play Görüntüleri Yayınlandı

Motorola’nın yeni akıllı telefon modeli olacak olan Moto Z2 Play akıllı telefonları için yeni iddialar gelmeye başladı. Son olarak Moto Z2 Play akıllı telefonlarına ait olduğu belirtilen en net görsellerin yayınlandığı haberi geldi. İşte detaylar.

Motorola akıllı telefon dünyasından kendisini kabul ettirmeyi başarmış gibi duruyor. Teknoloji devi Lenovo’nun desteğinden sonra yeniden kendisine gelmeye başlayan teknoloji devi son olarak Moto Z serisiyle tercih edilen markalardan da biri oldu. Telefonlarının satışına hızla devam eden teknoloji devi bu yükselişten mi bilinmez ama yeni modelleri üzerinde de çalışmalarını yoğunlaştırmaya başladı.

Bu noktada markanın son olarak Moto Z2 Play akıllı telefonlarını piyasaya süreceği konuşuluyor. Serinin yenilenmiş akıllı telefonlarından biri olarak karşımıza çıkması beklenen yeni serinin nasıl özellikleri olacağı ise uzun süredir tartışma konusu. Epey konuşulan yeni özellikler hakkında da düzenli aralıklarla belli başlı paylaşımlar da yapılmıyor değil. Bu noktada son olarak Moto Z2 Play akıllı telefonlarına ait olduğu belirtilen yeni bir görüntü yayınlandı.

Moto Z2 Play Nasıl Bir Model Olacak?

Yayınlanan görsellere geçmeden önce telefon hakkında konuşulan detaylardan biraz bahsedelim. Lenovo’nun yeni model olarak sunacağı Moto Z2 Play modelinde ilk olarak Snapdragon serisinin öne çıkacağı belirtiliyor. Snapdragon 626 serisi işlemcileri kullanacak olan yeni akıllı telefonların 4 GB RAM bellek ve ek olarak da 3000 mAh değerinde bataryaları da dikkat çeken diğer detaylar arasında yer alacak. Şimdilik bu kadar sınırlı bir model olması beklenen akıllı telefonun yayınlanan görsellerinde ise biraz değiştirilmiş olsa da Home tuşu kullanımının devam ettiği ve ön kısımda bir kamera flaşı kullanıldığı görülüyor.

Arka kapak kısmında yine dairesel kameraların kullanımın yapılması da öne çıkan konulardan bir tanesi olarak gösterilebilir. Şu an sadece bu detaylarının ortaya çıktığı bilinen akıllı telefonların tanıtım tarihi içinse Temmuz başı gösteriliyor. Şu an konuşulan mevcut özelliklere bakacak olursak Moto Z2 Play tam anlamıyla orta segment akıllı telefon modellerinden bir tanesi. Fakat yine de kesin özellikleri görmek için tanıtımı beklemek gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir