Kategoriler
Mobil

Moto Z2 Force Telefonları Resmi Olarak Tanıtıldı

Motorola yeni akıllı telefon modellerini bir bir sunmaya başladı. Daha önce markanın duyurduğu amiral gemisi serilerini güncellemeye de devam eden akıllı telefonların son olarak Moto Z2 Force modeliyle devam edeceği duyurulmuştu. Bir süredir konuşulan Moto Z2 Force modellerinin tanıtımı da gerçekleştirildi. Tanıtımdan hemen sonra Moto Z2 Force modellerinin de özellikleri de ortaya çıkmış oldu. Hemen tanıtımdan sonra Z2 Force modelinin ortaya çıkan özelliklerine bakalım.

Moto Z2 Force Nasıl Bir Akıllı Telefon Modeli?

İlk aşamada şunu belirtmek gerekiyor ki Moto Z2 Force akıllı telefonlar üst segment serisinin yenilenmiş modelleri. Yani bu serinin de yine üst segment olduğunu görüyoruz. Telefonların teknik özellikleri de bu durumu olduğu gibi yansıtmakta.

Moto Z2 Force

İçerisinde şu an piyasada en yaygın olan amiral gemisi işlemci modeli olan Snapdragon 835 serisini kullanan  Z2 Force akıllı telefonlarının hız değeri de yine 2 GHz miktarının üstünde. Saat hızı oldukça yüksek olan yeni akıllı telefonların RAM bellek miktarıysa 4 GB olarak açıklandı. 4 GB RAM bellek miktarına sahip olan akıllı telefonlar için standart haline gelen 64 GB depolama alanı sunan Moto Z2 Force, arka kısımda çift kamera kullanımıyla geliyor. 12 MP değerinde çift arka kameraya sahip olan akıllı telefon, ön kısımda da 5 MP değerinde kameralara yer vermekte.

Ekran kısmına gelecek olursak biraz farklı bir sistem bizleri karşılıyor. 5.5 inç ekran boyutuna sahip olan akıllı telefonların POLED ekran teknolojisinde olması epey bir öne çıkmasını saplıyor. Shatter Shield gibi bir teknolojiyle beraber maksimum koruma sunan ve Quad HD çözünürlük değerine sahip olan akıllı telefonların, fiyat ve çıkış bilgisine henüz sahip değiliz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir