Kategoriler
Mobil

Moto E4 ile E4 Plus’ın Özellikleri Belli Oldu

Moto E4 ve Moto E4 Plus akıllı telefonu hakkındaki gelişmeler ortaya çıktı. Elimize ulaşan sızıntıları sizlere aktarıyoruz.

Motorola, bir hafta kadar sonra Moto E4 ve E4 Plus’ın resmi tanıtımlarını gerçekleştirecek. Ancak henüz şimdiden cihazlar hakkında sızıntılar elimize ulaştı. Bu sızıntılara göre Moto E4 ve Moto E4 Plus özellikleri belli oldu.

NASIL ÖZELLİKLERE SAHİPLER ?

Cihazların ikisi de giriş segment seviyesinde olmasına rağmen yine de tatmin edici özellikler içeriyor diyebiliriz. İki modelde de  MT6737M işlemciye yer verilmiş. Çekiridek hızları da aynı 1.3 Ghz…

Moto E4 ve Moto E4 Plus modelleri 2 GB RAM içerecekler. Ancak Moto E4 Plus, daha farklı olarak 1 GB daha fazla RAM de içerebiliyor. Yani Moto E4 Plus’ın hem 2 GB, hem de 3 GB versiyonları bulunuyor. Bunun dışında iki modelde de 16 GB dahili depolama kapasitesi yer alıyor.

Bu arada ürünlerin birbirinden en büyük farklılıklarına geçecek olursak E4 Plus, 5.5 inch HD ekran ile karşımıza çıkacakken E4 modeli ise 5 inch büyüklüğünde HD ekran ile karşımızda olacak. Aynı zamanda E4 2800 mAh, E4 Plus ise 5000 mAh batarya kapasitifi sunacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir