Kategoriler
Mobil

McDonald’s’ın mailinde iPhone 8 görseli ortaya çıktı

McDonald’s müşterilerine göndermiş olduğu bir e-postada henüz resmi olarak tanıtılmayan iPhone 8 görseline yer verilmiş.

18 Ağustos’ta Avustralya’daki müşterilere göndermiş olduğu e-postada, fast food zinciri uygulaması aracılığıyla yapılan ilk siparişlerde yüzde 25 indirim yapılacağı belirtilirken bir olay daha oldu Apple’ın yeni nesil iPhone’na ait olduğu iddia edilen bir görsele de yer verilmiş.

Bu görüntüler İphone 8’e ait olabilir

Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı ve çıkaracağı yeni amiral gemisi, çerçevesiz ekran trendini sürdüren akıllı cihazlardan biri olacak. Cihazdaki ekranın üst kısmında ise yüz tanıma kamerası, sensörler ve ahizeye ev sahipliği yapacak bir bölüm olması bekleniyor. iPhone 8 veya iPhone Pro telefonun henüz resmi bir görüntüsü yayınlanmış Apple tarafından yayınlanmış değil.

Ünlü haber kaynağı olan Benjamin Geskin,  yapmış olduğu haberde McDonald’s’ın görselde kendisine ait bir render çalışmasına yer verdiğini öne sürüyor. Bu noktada McDonald’s pazarlama ekibinin dikkat çekmek için kasıtlı olarak iPhone 8’e ait bir konsept tasarım kullanmış olabileceği de gelen bilgiler arasında Ancak şirketin iOS ve Android uygulamalarını tanıtacak modern bir akıllı telefonu tanıtmak adına tanıtım mailine bu şekilde bir görsel eklemiş olabilir. bizi takip etmeye devam edin

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir