Kategoriler
Giyilebilir Teknoloji

Apple Watch 3 çıkmak üzere

Apple Watch 3 üretimini gerçekleştiren firma Quanta Computer, akıllı saat Apple Watch 3 için yol almaya başladı. Apple Watch ile ilgili son bilgiler gündemin başlığını oluşturmaya başladı. Detaylar haberimizin devamında..

MacBook ve Apple Watch üretimini üstlenen Tayvan merkezli şirket Quanta Computer, Apple Watch 3 için son dokunuşları yapmaya başladı. Bu yıl satışa sunulması beklenen akıllı saatle ilgili Çin medyasında çıkan haberlere göre Quanta şirketi Apple Watch 3 için test aşamasına geçtiğini ileri sürmekte ve seri üretime geçmesine ramak kaldığını belirtmekte.

Apple Watch 3 bu yıl içinde çıkacak

Giyilebilir teknoloji alanında öncü olan akıllı saat furyası dinmek bilmiyor. Apple, satışa sunacağı Watch için 38 mm ve 42 mm modellerinin piyasadaki modellere benzer olacağını fakat ayırt edici özellik olarak da LTE seçeneği ile İPhone ile eşleştirme seçeneğini zorunlu kılmayacağı için akıllı saati ön plana çıkartacağı yönünde.

Çıkan haberlerin detaylarında Apple tarafından Eylül ayında tanıtımı yapılacak olan İPhone 8, İPhone 7 S ve İphone 7 S Plus modelleri ile birlikte tanıtma ihtimallerinin yüksek olduğu yönünde. Etkinlikte yapılacak tanıtım sonrası yıl başı öncesi Apple Watch 3’ün piyasaya sürülmesi beklenirken seçilen tarihin taleplerin daha yoğun olduğu dönem olarak seçilmesi dikkatlerden kaçmadı. Aynı etkinlik çerçevesinde Apple, HomePad kablosuz akıllı hoparlör ile birlikte 4K HDR destekli TV’lerini de sunması da beklenmekte.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir