Kategoriler
Mobil

LG Telefon Satışlarında Rekor Kırıyor

LG telefon üreticisi yeni amiral gemileri ile rekor kırıyor ve hızla şirket büyümeye devam ediyor. Ocak-Mart dönemi için veriler oldukça iyi durumda ve LG oldukça memnun.

LG akıllı telefon satışlarında 2017 yılı ilk çeyreğindeki verilerden oldukça memnun ve şirket bu satışlar ile büyüme oranını yükseltti. Güney Kore’li mobil akıllı telefon üreticisi LG, Strategy Analytics yayınlanan son rapora göre şirket ABD’de en büyük üçüncü telefon satıcısı olmayı başardı.

LG büyümeye devam ediyor

Yayınlanan rapora göre LG’nin büyüme satış rakamları ilk çeyrek dönemine ait. Firma mobil akıllı telefon satışlarında %3 artış performansı sergileyerek pazardaki büyüme oranını %20 genişletmiş gözükmektedir. LG’nin mobil satışı sadece Amerika da 7,3 milyon gibi rakama ulaşmış olup bu rakamın LG için yeni rekor anlamına geldiği ifade edilmektedir.

LG telefon
LG telefon

Strategy Analytics yayınlanan son rapora göre dikkat çeken unsurlarda vardı. Bunlar arasında yapılan çalışmada rapora dahil edilmeyen son amiral gemisi G6 serisinin olmaması ve başarıyı getiren unsurlar arasında X ve K seri orta segment telefonlarının etkisinin çok olduğuna dikkat çekilmekte. Mobil pazarda üçüncü sırada yer alan LG, iki güçlü rakibi olan Samsung ve Apple ile mücadele ediyor. Note 7 ile büyük ivme kaybeden Samsung son seri de çıkardığı S8 ve S8+ ile de tekrar pazarın en vazgeçilmezi olduğunu ispatlamıştı.

Apple ise her zaman olduğu gibi mükemmelin mükemmeli konusunda sürekli çalışmaya devam ediyor.

“LG Telefon Satışlarında Rekor Kırıyor” için 2 yanıt

lg önce kaliteli ürünler yapsın.şık şık yapıyor dayanıksız ürünler.teknik servis problemleride var ayrıca

Lg önce telefonlarını sağlamlaştırsın.Daha 8.ayda telefon parmak yakacak derecede ısınmaya başladı.Teknik servise 3 kere gönderdim sorunu çözemediler.Şarja taktım duman geldi.Ev yanacaktı.Paran varsa git kaliteli firmalardan al.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir