Kategoriler
Mobil

LG G7 Ocak 2018 de Geliyor Tabi V30 da Gelebilir

LG piyasada Snapdragon 835 bulunmasına rağmen nedense LG G6 modelinde Snapdragon 821 kullanarak herkesi hayal kırıklığına uğrattı ve buda büyük bir şok etkisi yapmıştı.

LG G7 detayları çıkıyor

Gerçi LG bunu her zaman yapıyor daha önceden de Snapdragon 810 piyasada varken Snapdragon 808 kullanarak kullanıcılarını yine hayal kırıklığına uğramıştı. Qualcomm LG ile Snapdragon 845 ve LG G7 Hakkında Görüştüğü gelen haberler arasında LG bir sonraki cihazını  LG G7 olarak adlandıracak ve cihazı normalden daha erken piyasalarda olacak.

Güney Kore merkezli şirket, Şubat ayında MWC etkinliğinde cihazlarını duyurması bekleniyor  LG G7 modelini daha erken bir tarihte piyasaya sunarak daha çok satış adetine ulaşmayı hedefliyor. Bununla birlikte özellikle Galaxy S9 gibi dişli rakiplerine karşı iyi bir başlangıç yapabilmek için şirket ocak ayında LG G7’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Ayrıca yapılan açıklamada  LG V30 modeli de planlanandan  daha erken piyasaya çıkabileceği açıklamasın yaptılar. Belkide Ağustos ayında LG V30 modelinin tanıtımını çıkabilir  LG V30 modeline de ışık tutuyor. Rapora göre, LG V30 modeli OLED ekrana sahip olacak LG G7’de olduğu gibi ayrıca Qualcomm Snapdragon 836 işlemcisi ve arka tarafında çift kameraya sahip bir model olacak. Şeklinde açıklama yaptılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir