Kategoriler
Mobil

Lenovo K8 Plus Görücüye Çıktı! Tüm Özellik Detayları

Fiyat konusunda başarılı bir akıllı telefon olması beklenen Lenovo K8 Plus modeli akıllı telefonlar sonunda tanıtıldı. Uygun fiyata telefon arayan kullanıcıların, epey bir tercih edeceği düşünülen yeni akıllı telefonların özelliklerinin de ortaya çıkması, beklentileri biraz daha yükseltmiş oldu. Bir yandan fiyat aralığıyla dikkat çekecek bir yandan da orta sınıf özellikleriyle öne çıkacak akıllı telefonun detaylarına bakalım.

Lenovo K8 Plus Başarılı Bir Akıllı Telefon Mu?

5.2 inç ekran boyutunun kullanıldığı akıllı telefonların, ekran çözünürlük değeri ise Full HD. 5.2 inç ekran boyutu için bu değerin yeterli bir değer olduğunu da söylemek yanlış olmaz. Fakat ekran teknolojisi çok başarılı değil.

Lenovo K8 Plus

Ekranlardan sisteme geçelim. sistem kısmında MediaTek Helio P25 işlemcilerinin güç verdiği telefon, hız konusunda orta segment için yeterli bir değer sunuyor. Tabii ki doğrudan üst segment modellerde yer alan performansı beklemek yanlış olur. Fakat standart orta segment serilerinden iyi bir performans değeri var. Saat hızı 2.5 GHz miktarına kadar çıkabiliyor. Özellikle 4 GB bellek miktarının bulunduğu paket için. Sözü gelmişken bu modelin 3 ve 4 GB bellek olmak üzere iki farklı serisi var.

Kamera konusunda da çift kamera sunan telefonlardan biri olan Lenovo K8 Plus, 13 MP ve 5 MP değerinde iki farklı kameraya sahip. Ön kamerasının ise 8 MP değerinde olduğunu gördüğümüz telefon geniş açı desteği de sunmakta. Tüm bu özellikleriyle Lenovo K8 Plus akıllı telefonlarının 175 dolar fiyatla, 7 Eylül’de satışa çıkacağı da verilen son bilgi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir