Kategoriler
Mobil

Lenovo K8 Note Hindistan’da Tanıtıldı

Lenovo, yeni akıllı telefonlarını dün itibariyle tanıttı. Markanın uzun süredir konuşulan yeni seri akıllı telefonları olan Lenovo K8 Note modellerinin tanıtımından sonra, orta segment serileri için yeni bir üye daha ortaya çıkmış oldu. Uzun süredir konuşulan modellerden biri olması nedeniyle nasıl sistemlere sahip olacağı merakla beklenen Lenovo K8 Note akıllı telefonlarının özellikleri de epey tatmin edici olarak belirtildi. Hindistan’da yapılan tanıtımla beraber ortaya çıkan yeni seri akıllı telefonların özelliklerine geçiş yapalım.

Lenovo K8 Note Özellikleri

Lenovo K8 Note akıllı telefonlarının ekran kısmında 5.5 inç boyutu karşımıza çıkıyor. 5.5 inç ekran boyutu son dönemde çok sık kullanılan bir ekran boyutu olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanında yine son yılların standartlarından olmaya başlayan Full HD çözünürlük desteğini de sunan akıllı telefonların teknik özellikleri de yeterli gösterilmekte.

Lenovo K8 Note

Teknik özellikler kısmında 3 ve 4 GB olmak üzere iki farklı RAM bellek sunan modeller olduğunu görüyoruz. 3 GB RAM bellek modeline sahip olan modelin depolama alanı biraz daha düşük. Bunun dışında işlemci ve ekran boyutu kısmında iki modelde aynı özelliklere sahip. İşlemci kısmında ise yeni serinin Helio X23 serisine sahip olduğunu görüyoruz. 4000 mAh geniş batarya kapasitesi, Android Nougat işletim sistemi, 13 MP çift arka kamera ve 5 MP ön kamera gibi detaylara sahip olan akıllı telefonların, fiyatı ise maksimum olarak 219 dolar. En düşük modelin fiyatının da 203 dolar gibi düşük bir seviyede olduğunu ekleyelim. Kullanıcının seçimine göre fiyat değişiklik göstermekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir