Kategoriler
Mobil

“İPhone 8” Ne Zaman Çıkıyor?

Apple’ın amiral gemisi İPhone 7 ve Plus modelleri ile Samsung’un Galaxy S8 ve Plus modelleri bildiğiniz gibi ciddi bir rekabet içerisinde.

İPhone ve S8 arasında karşılaştırmalar önceki yazılarımızda anlattığımız gibi bir çok platformda da karşı karşıya gelmiş, İPhone bir adım önde gözükse de S8’in talep ve satışlarının ardından S8’in öne çıkan özelliklerini detaylı bir şekilde ifade etmiştik ve kullanıcıların tercih yönü S8 den yana daha yoğun olmuştu.

İPhone 7 modeli arkasından çalışmalarına hız kesmeden devam etmiş ve 2017 Eylül ayı gibi piyasa süreceği tahmin edilen İPhone 8 için bilgileri pazara düşmüştü. Ancak gidişat onu gösteriyor ki İPhone 8‘in çıkışı 2018’i görecek gibi.

Peki sizce bunun sebebi ne olabilir?

Business Insider’in raporunda , entegre  tedarik’in de yaşanan kesinti ve teknik zorluklar nedeniyle iPhone 8’in bu yıl vitrinlerdeki yerini alma ihtimali azalıyor. Deutsche Bank’ın konuyla ilgili sunduğu raporda ise  ValueWalk tarafından hazırlanan bir rapor da kaynak olarak gösterildi. ValueWalk raporunda, Apple’in tedarik için sadece İPhone 7 ve Plus için sipariş vermesinin ön görüldüğünü belirtti. Apple’ın 8 serisi için daha öncede bir çok kaynak bu yöndeki bilgileri paylaşmıştı. Apple için isabetli öngörüler de bulunan ünlü analist Ming-Chi Kuo da daha önce böyle bir durumdan bahsetmiş Apple Ekim ve Kasım aylarında tam olarak çalışmalara başlayabilir demişti. Apple pazardaki gücünü İPhone 8 ile gösterecek ise elini çabuk tutması gerekmektedir.

Daha önce ki İphone haberinde tasarımından bahsetmiştik sizce bu tasarım konusunda Aple firması doğru bir karar mı verdi. İlgili link.

Iphone 8 için yeni görsel ortaya çıktı

““İPhone 8” Ne Zaman Çıkıyor?” için 2 yanıt

İphone 8 çıksa ne olur çıkmasa ne olur ufak bir özellik koyup apartı fiyatlarla milleti kazıklıyorlar.

Ne iphone 8 miş be adamlar isim yaptı piyasada ne kadar telefon varsa onların 5 kat üstüne fiyattan satıyor. Şahsen ben iphone kullanıcısı değilim olmamda büyük ihtimal aynı özelliklere sahip bir dünya android telefonlar var üstelik daha çıkmadan iphone 8 e rakip olarak gördüğüm samsung s8 ondan bin kat daha iyi. Tabi ki bu iphone kullanıcılarına karşı saygısılık olacak ama apple ürünü kullananın bence aklı yok. Apple telefon kullananların çoğu parasının değerinin bilmeyen teknoloji yoksunu insanlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir