Kategoriler
Mobil

Huawei P10 ile hızlı şarj keyfi

Kamera özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Huawei P10 seyahat esnasında fotoğraf sanatını yarıda kesmemek isteyenler için düşünülen hızlı şarj özelliği tam olarak aranan özellik oluyor.

Akıllı telefon pazarında hatırı sayılır satış rakamlarına ulaşan Huawei üstün özellikli cihazlar üreterek tüketicinin dikkatini çekmeyi başardı. Ana vatanı Çin’in Shenzen şehrinde bulunan Huawei, hızlı bir çıkış yaparak Apple ve Samsung gibi teknoloji devlerinin tahtından edecek hamleler yapmaktadır.

Adaya düştüğünüz zaman yanınızda alacağınız tek marka Huawei P10

Çift kamera öncülerinden olan Huawei, Akıllı telefon dünyasında kamera tutkunlarının ilgisini çekmeyi başardı. Tam olarak seyahat edenler için düşünülmüş olan telefonun özellikleri saymakla bitmiyor. Gelişen teknolojiyi sonuna kadar kullanan şirket, Navigasyon özelliği ile anında rota belirleme yer tarifi, seyahat esnasında rotaları kayıt altına alma, fiziksel aktivitelerle göz dolduruyor.

Aynı zamanda Yüksek kaliteli kamerası ile çözünürlük kaybetmeden kullana bilme imkanı sunmaktadır. Huawei,  Son amiral gemisi Huawei P10 İle gezi notlarınızı kaydedin anlık olarak sevdiklerinizle bu güzel anınızı paylaşın. Bir çok kullanıcının şarj konusunda muzdarip olduğu sıkıntıları artık unutabilirsiniz Çünkü Huawei P10 size em uzun ömürlü kullanım sunarken hemde hızlı bir şekilde şarj etmenizi sağlayacak Süper Şarj teknolojisi sunuyor. Telefonun sınırlarını zorlayacak şekilde kullanmak size kalmış.

Huawei P10 Süper Şarj teknolojisi ile yarım saat içerisinde tam dolum yaparak eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Siz çayınızı yudumlarken cihazınız şarjı dolmuş bir şekilde sizi karşılayacak.

Yeni nesil şarj teknolojisini kullanan Huawei, güvenlik açısından her türlü önlemler alınmış ve voltaj, yoğunluk ve sıcaklık olmak üzere üç parametrenin kontrol edildiği 5 bağımsız noktada ölçülüyor. Gönül rahatlığıyla kullanacağınız cihazın içerisinde tam olarak 15 bağımsız güvenlik önlemi sağlıyor. Isınma problemi yaşamadan saatler boyunca kesintisiz bir şekilde kullanabillirsiniz. Ayrıca, 5A akımı ile şarj edebilen ve şarj cihazı ile akıllı telefon arasındaki iletişimi destekleyen uyumlu bir USB C kablosu gerekiyor.

[affiliate_news id=”8983″]

THN – teknolojihaberim.net

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir