Kategoriler
Mobil

Huawei P10 Hakkında İlginç Hadiseler Yaşanıyor !

Huawei P10 ve P10 Plus modelleri ile ilgili olarak ortaya atılan farklı yongalar iddialarından sonra Huawei cephesinden bunu yalanlayan bir açıklama gelmişti. Ancak ortaya çıkan yeni bulgular Huawei’nin yalan söylemiş olabileceği şüphesini ortaya koyuyor.

Akıllı telefon alanında büyük bir ivme kazanan Huawei, şuan da dünyanın üçüncü en büyük akıllı telefon üreticisi olarak yoluna devam ediyor. Kısa bir zamanda büyük işler başaran Huawei, bu başarısını sürdürürken ve P10 cihazlarına bir ilgi varken ortaya çıkan bazı iddialar büyük bir çıkmazı ortaya koydu.

FARKLI YONGA TARTIŞMASI

Huawei P10 ile P10 Plus modellerinin bellek yongalarının farklı üreticilerden alındığına dair iddialar son derece yoğun. Bu iddiaların nedeni ise ünlü inceleme tüzel kişilikleri tarafından ortaya konulan raporlar. Bu raporlarda, bellek yongalarının farklı olduğu açıkça beyan edildi ve ardından Huawei cephesinden bunu yalanlayan açıklamalar geldi. Ancak son olarak da Richard Yu, Huawei tarafından yapılan açıklamaların doğru olmadığını söyledi. Bu ilginç tartışmalar akabinde hangi tarafın doğruyu söylediği önümüzdeki süreçte ortaya çıkacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir