Kategoriler
Mobil

Honor 9 Premium Geliyor

2017 yılında Honor 9 ile sahne alan Çinli Huawei markasının yeni yüzü Premium olacak. Çok kısa bir süre içinde piyasaya çıkacak olan Honor 9 Premium, Android temelli olan akıllı telefonlar içerisinde önemli bir yere sahip olacak.

Honor 9 Premium, aşina olacağınız özellikler sunuyor. Kirin 960 yonga seti içermesinin yanında 5,15 inç ekrana sahip olan akıllı telefonda metal kasa tasarımı vardır. Telefonun en çok dikkat çeken özelliklerinin başında ise kamera özellikleri gelmektedir. Son derece yeterli iki kameraya sahip olan Honor 9 Premium ile istenilen durumlarda ve şartlarda görüntü alınması mümkün olmaktadır.

Honor 9 Premium ile kaliteli görüntüler yakalayın

Sahip olduğu ekran özellikleri ile uyumlu bir şekilde çalışmasının dışında 20 megapiksel ve 12 megapiksel çözünürlüklerine sahip olan çift kamerasıyla yeterli düzeyde hizmet sağlamaktadır. Sosyal medya platformlarında paylaşımı yapılacak fotoğrafların ve görüntülerin üzerinde birtakım değişiklikler yapılması da olabilmektedir.

Honor 9 Premium
Honor 9 Premium göz alıcı tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Premium ile Çin başta olmak üzere Avrupa özelinde önemli satış rakamları elde etmeyi amaçlayan markanın ekran çözünürlüğü ise 2K olacak. Son gelen bilgilere göre ekran ve kamera farkıyla rakiplerine karşı avantaj sağlamayı düşünen Honor 9 Premium, işlem hızında ise yeterli düzeyde kalmaktadır.

[affiliate_news id=”4889″]

Ekranı dışında tek bir tuş yeri bulunan ön yüzeyinde herhangi bir açıklık yoktur. Diğerlerine kıyasla çok daha ince olması da ürünün farkını göstermektedir. Aynı zamanda daha geniş bir kullanım rahatlığı sunan bir tasarımın dışında pratiklik açısından da gereken donanımlara sahip olacağı gelen bilgiler arasında.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir