Kategoriler
Mobil

Galaxy X Katlanabilir Akıllı Telefonların İlki Olacak

Samsung, hızla akıllı telefon modellerini zenginleştirmeye devam ediyor. Markanın son olarak Note 8 akıllı telefonlarının tanıtımını yapması, bu alanda yeni amiral gemisi serisinin ortaya çıkmasını sağlamıştı. Note 8 amiral gemisi modelinin hemen sonrasında ise markanın biraz daha orta sınıf telefonlara yöneldiğini gördük. Bu konuda da ardı ardına yeni modellerini tanıtan Samsung, kısa bir süre sonra ise tam anlamıyla sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Daha önce Note 8 modelinde ya da Galaxy S8 modelinde bile göremediğimiz değişim Galaxy X adı verilen yeni akıllı telefonlarla beraber gelecek. Samsung bu kez çok daha farklı bir şekilde kullanıcıların karşısına çıkacak.

Galaxy X Katlanabilir Model

Yeni akıllı telefonunun en büyük farkı tabii ki bu serinin katlanabilir olması olacak. Samsung’un daha önce hiç denemediği bir teknoloji olsa da ekran kısmında elde ettiği başarılarla beraber esnek ekran teknolojisine geçiş yapan markanın, bu teknolojiyi de sunabileceği belirtiliyor. Son olarak başvurulan sertifikalarda ortaya çıkan Galaxy X akıllı telefonunun katlanabilir veya modüler yapıda olduğunu göreceğiz.

Galaxy X

Standart akıllı telefonlarda gördüğümüz işlemci serileri, bellek teknolojileri ve benzeri sistemlerin Galaxy X modellerinde nasıl değişim göstereceği konusunda ise çok fazla bilgi bulunmuyor. Katlanabilir modeller için sadece ekranların katlanabilir olmasının yetmediğini düşünecek olursak, iç sistemlerinden tamamen değişim göstereceği gündeme gelecek. 2017 yıl sonuna, yetişmezse 2018 yılının başında çıkması beklenen akıllı telefonların, detayları belli olur olmaz sitemizde yer vereceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir